Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

Odg: NJEMAčKI LOVNI TERIJER

<< < (2/8) > >>

gavro:

--- Citat: makim - 05. 04. 2010. 12:00:47 ---Neko je napisao da je pas iz Kladova dosao na ispit i da je pao yato sto nije prosao rov.
A sta nije uradio u rovu?

--- Kraj citata ---
Nazalost nije mogao da prode kroz rov ili suzenje u rovu, svejedno sada uglavnom nije prosao. z5

davidenkoxy:
Pas koji nemože kroz rov onda nije ni u standardu? Koji iskusan odgajivač prevaljuje toliki put i pada na takvoj disciplini? Nije jasno što ga hvalite i oplakujete istovremeno. Po čemu je poseban? Meni je to licemerno!

TUROPOLJE:
 :shok:

darko čular:

--- Citat: davidenkoxy - 05. 04. 2010. 18:03:18 ---Pas koji nemože kroz rov onda nije ni u standardu? Koji iskusan odgajivač prevaljuje toliki put i pada na takvoj disciplini? Nije jasno što ga hvalite i oplakujete istovremeno. Po čemu je poseban? Meni je to licemerno!

--- Kraj citata ---
Odakle tebi da je on iskusan. Iskusni uglavnom nisu niti dosli jer su znali sta ih ceka a to nebi islo u njihov prilog. Većinom su bili mladi kinolozi koji nemaju sto izgubiti a velika imena su se oglušila, mogli su barem na smotru doći s obzirom da su ocjenjivali gospoda iz njemačke. Bilo je tu i iznimki ali zanemariv broj.
Sve u svemu sudila su imena iz vrha kinologije a takmicili se amateri, žalosno ali istinito. Bitno je da velika imena znaju tko ima đukele, a svoje plemenitaše nisu imali hrabrosti dovesti, i onda ona jadna da nemože biti jadnija:
Disu oni bili kad sam ja imao terijere  hao

Poslje bitke svi junaci!!! :pferd:

davidenkoxy:
Unapred se izvinjavam ako grešim. Razumeo sam da je takmičar iz Kladova Siniša Beljić? A po čemu su ta gospoda "vrh" (mislim suci)? Za mene su sudije svi isti. Svako ko nekoga angažuje smatra ga za vrhunskog!?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju