Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

Odg: NJEMAčKI LOVNI TERIJER

<< < (5/8) > >>

KREC:
Da ih je izaslo 111 na ispit i onda bi verovatno svi polozili ispit ??? hmm
pitanje za sve da li su vodichi radili vise sa psima ili sa sudijama ???Ipak je 100% malo previshe,ali kako rade tako ce im i biti.Dobar vam "dvogled",Mirko

Lovočuvar:
Zašto je čudno ako su svi psi položili taj IPO ili IUO kako tko hoće?Svi su bili prisutni i položili,sad kako koji,tj. u kojem razredu otom potom,nisu svi u I NR... Vodiči su pripremili pse,dali im priliku da nauče i to je to.
Za Kreca-ima li Pejak Milan još nešto Terijera,ima li još nešto u životu od njegove Bete ako se ne varam da se tako kuja zvala?

kamičanin:
-ja sam poznat kao davnašnji muljator sa ispitima(u prilogu neke od ocenskih lista mojih pasa saIUOi nekih tekmi,od pre 20 i više godina i skorije...)
-nije rezultat u Šapcu 100%,izvedeno je samo oko 20% pasa koji su bez IUO,ostali su bili kod kuća iako su gazde najavljivale dolazak i plasmane ;)
- moj drug Dragan se najviše breca zbog komentara,voljan je da demonstrira rad ili još bolje rečeno da sparinguje sa svima koji misle da  njegove foksike polažu mufte  fre
- probili smo led,sada na jesen još jedan IUO i rad nakon pucnja,za početak;poziv važi svima bilo takmičarima bilo kibicerima d4

kolega, objasni kakve veze ovaj tvoj post ima sa temom NLT, budući da se ne držiš pravila ponašanja i pisanja na forumu dobivaš OPOMENU, LOVAC Team

traper:
Netreba voditi bezpotrebne rasprave oko toga  ispita kad on nije i tako priznat van granica srbije ,A pitanje koliko je priznat i u srbiji .

kamičanin:
ispit je priznat u Srbiji,drugih mogućnosti trenutno nema.Svrha posta je da se otklone nedoumice i insinuacije oko njegove legalnosti i sudjenja na ispitu(prisutan je bio stručni delegat KSS g.Miša Jelenić,medjunarodni  kin.sudija)-pročitati prethodne postove koji aludiraju na lažiranje..Ako ne treba izveštavati sa svih kinoloških zbivanja-u redu,neka bude.Ako treba da ostanem nem na neukusne prozivke,ni to neće ići sor odgovorio bih na temi utakmice i izložbe,ali sam prozvan( kao i moje kolege koji su bili na ispitu)na ovoj stranici,pa je red da tu i odgovorim,a moderatori ako smatraju da joj je mesto na drugoj stranici neka je premeste  z14

kolega, ako pišeš normalno u temi o kojoj se radi ne trebaju moderatori servisirati tvoje postove, o tome vodi računa, nemoj zvati moderatore da nešto rade već zovi na piće i druženje, pozz

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju