Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

Proljetne manifestacije u organizaciji KU Posavac Stari Slatinik

(1/10) > >>

kerber:
22.3.2009 Specijalna utakmica pasmine Posavski gonič u radu na divlju svinju  gater Batrina Brodsko posavska županija.                                                                                                             26.4.2009 lokalna utakmica u radu na divlju svinju za sve pasmine  gater Batrina Brodsko posavska županija.                                                                                                                                30.5.2009 CAC izložba specijalka 6 FCI skupine memorijal  Mato Tuličić u Starom Slatiniku Brodsko posavska županija.                                                                                              31.5.2009.  CACT utakmica u radu na divlju svinju za sve pasmine memorijal Mato Tuličić u Starom Slatiniku Brodsko Posavska županija.                                                                                            Za sve informacije kontakt telefon Dalibor Pešutić -Dačo 098848860

kerber:
Ispravka termina lokalne utakmice na divlju svinju u gateru Batrina Brodsko posavska županija termin nije 26.4. već je radi usklađenja kalendara s ostalim manifestacijama u županiji pomaknut na 19.4.2009 utakmica je za dugonoge,kratkonoge goniče i jamare.

dean:
Imam pitanje... Zakaj se ne može na te i slične tekme prijaviti psi koji nisu u niti jednoj od navedenih sklupina? Npr. ja bi prijavio prepeličara, naravno van konkurencije...

kerber:
Niko nije rekao da nemožeš ali do sada nije bilo zainteresiranih ako loviš s prepeličarom DSi ako stvarno planiraš mogu ti provjeriti u petak uveče imamo kinološki sastanak pa ću provjeriti dali to možeš polagati na ovakvoj utakmici ili se to polaže na nekoj posebnoj utakmici za ptičare i šunjkavce uglacvnom može se samo neznam što kaže pravilnik.

dean:
Do sada mi u Krapini nisu dali... Mene samo zanima kako bi moj pas to odradio i kako bi prošao u konkurenciji pasa drugih skupina...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju