Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

Proljetne manifestacije u organizaciji KU Posavac Stari Slatinik

<< < (10/10)

SEJFO:

--- Citat: zelenadolina - 19. 01. 2010. 18:06:10 ---Lovacpd znamo se ja i zoki dugo i dugo se takmičimo zajedno i bili smo i taj put tamo,mislio ja na ove bosance krajišnike,evo npr.Sejfo kaže ako dođe pobjeđuje i ja unaprijed čestitam,na toj utakmici pobjeđuje uistinu najbolji,jer tu stvarno radi kvaliteta a sudci su vrh korektnosti ,,znanja,i realnosti .

--- Kraj citata ---

 Oj ti moja  ""zelena dolino""" sad se vadiš na meni , a ne znaš da su  Draško Zrnić i Zoran Kovačevič  isto bosanci krajišnici kao i ja,  i  opet VAS uzimamo..!!!!! zagi zagi

nemoj se ljutiti, ja se malo šalim , al da smo dobri jesmo, a Draško ima jednog psa kojeg priprema samo za Slatnik!!! a doće nas sa psima više nego prošle godine!!!! zagi zagi

zelenadolina:
Baš mi je drago jarane ,da ćeš doći ali kažeš doće nas,jesili ti kad bio tamo ja mislim da te nisam vidio.

SEJFO:

--- Citat: zelenadolina - 19. 01. 2010. 21:59:39 ---Baš mi je drago jarane ,da ćeš doći ali kažeš doće nas,jesili ti kad bio tamo ja mislim da te nisam vidio.

--- Kraj citata ---

Ma nisam bio šalim se,,,, a ne poznajem ni ove momke,,,, sem lovca iz prijedora,,,!!! Drago mi je da imaš dobre pse ipak si ti u neku ruku moj zemljak,,,, ja sam u Slunju za  za sat i gram vremena!!!

zelenadolina:
Evo mladog ratnika ako bude zdravlja

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju