Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

Utakmica na DS Dvor 2008

<< < (3/8) > >>

PinzHunter:
Pohvale ucesnicima, tojest njihovim psima a bogami pohvale i organizatoru.

Super su slike. d4

dean:
Na organitaciji treba poraditi, ali kad je sve krenulo išlo je ko podmazano. Nije bilo niti dreke, niti strke. Žalosno je kaj i tamo sve uvijek padne na iste ljude! Možda je dečkima trebalo zagrijavanje ili malo sunca pa se zato krenulo kasnije. Vrijeme je bilo super, makar za rad pasa možda pretoplo! Ali na to ne možemo utjecati, pa smo to iskoritili za sunčanje!  m2 A na ogradi sam bio samo jednom!  :o

medicus:
Svaka čast dečki z6

PinzHunter:

--- Citat: dean - 21. 04. 2008. 21:14:08 ---Na organitaciji treba poraditi, ali kad je sve krenulo išlo je ko podmazano. Nije bilo niti dreke, niti strke. Žalosno je kaj i tamo sve uvijek padne na iste ljude! Možda je dečkima trebalo zagrijavanje ili malo sunca pa se zato krenulo kasnije. Vrijeme je bilo super, makar za rad pasa možda pretoplo! Ali na to ne možemo utjecati, pa smo to iskoritili za sunčanje!  m2 A na ogradi sam bio samo jednom!  :o

--- Kraj citata ---

kao snimatelj u gateru, na ogradi i na stablu sam zavrsio vise puta.kad "konvoj" krene spasavaj se ko moze  z10

lovacpd:

--- Citat: dean - 21. 04. 2008. 21:14:08 ---Na organitaciji treba poraditi, ali kad je sve krenulo išlo je ko podmazano. Nije bilo niti dreke, niti strke. Žalosno je kaj i tamo sve uvijek padne na iste ljude! Možda je dečkima trebalo zagrijavanje ili malo sunca pa se zato krenulo kasnije. Vrijeme je bilo super, makar za rad pasa možda pretoplo! Ali na to ne možemo utjecati, pa smo to iskoritili za sunčanje!  m2 A na ogradi sam bio samo jednom!  :o

--- Kraj citata ---

Ko radi taj i grijesi!
Meni fantastican dan, izlet (zao mi je sto nisam vodio pse, ali dok se poloze IUO bice i takvih gostovanja), lijepo iskustvo, konacno i upoznavanje dijela foruma (najljepsa stvar sto pocinjemo pricu kao da smo juce stali), polovican uspjeh pasa i vodica, mada je za pse vrijeme bilo tesko...dan prije mnogo kise a onda ovako ugrije, omora u vazduhu!
Odavno nisam bio na mirnijoj utakmici, 90% saamo lovci koji ne smetaju sudcima a ni ucesnicima
Da, Dean je morao malo da skace na ogradu, zasluzan za to Dikov terijer i vepar  ;D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju