Lovna kinologija > Izložbe i utakmice

Utakmica na DS Dvor 2008

<< < (2/8) > >>

Nikola:
Kratki siže jučerašnje utakmice.
-Natjecanje je počelo u 11.00 sati (zbog nekih sitnica kasnili smo s početkom)
-Akteri: lovci i kinolozi iz BiH, Slovenije i Hrvatske
-ukupno 20 pasa
-suci Stjepan Račić i Marijan Hruš
-natjecatelji su bili i neki od forumaša: Dik i brat od LOVCA
-uz njih je tu bio i Dean, lovacpd s  bratom
-pobjednik je oštrodlaki jazavčar OKI SLOMNIŠKI poznatiji kao GRGA
-jela i pića u izobilju, dobrih lovačkih i kinoloških priča također
-vidimo se ponovo najesen, u mjesecu rujnu, nadam se s još više natjecatelja i još boljom organizacijom nego do sada....

Dik:
Rezultati su takvi kakvi su.Mislim da se je jedna kuja tjerala jer je osam pasa napravilo isti krug po gateru i samo njušilo.Više moramo trenirati po bit če bolje.Posle utakmice smo još malo probali svoje pse i bilo je ludo.Možeta dati komentar Dean i Nikola koji su sve vidjeli od blizu.
Imam i filmič ali ga neznam staviti na forum.Molim pomoč na PM.Lp iz SLO

Dik:
Nikola zaboravio si kazati da je bio i Bob samnom,to je onaj koji na fotki zauzme najviše mjesta.Ha,ha

madhunter:
Cekaj da te se Dejan ulovi po pitanju organizacije... šala, šala! Bitno je druženje i promicanje kinologije! U jesen se vidimo!

Nikola:

--- Citat: madhunter - 21. 04. 2008. 18:32:21 ---Cekaj da te se Dejan ulovi po pitanju organizacije... šala, šala! Bitno je druženje i promicanje kinologije! U jesen se vidimo!

--- Kraj citata ---
Dean je sve vidio, sve zna, sve mu je objašnjeno, žao mi je samo da nije ostao malo duže zbog hm... zna on, Deane šta si propustio samo...
btw. BACE- u regularnom dijelu nije našao svinju, nakon završetka utakmice, ponovo ulazimo u gater, i onda nastaje lom, BACO je protjerao svinju nekoliko krugova po gateru, napravio par kontakata, i ulovili smo ga nakon 25 min naganjanja po gateru.... hehehe, usput je Dean skako malo na ogradu...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju