Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Kamere za lovište

Akumulator 6V za kameru

(1/7) > >>

lovnik:
Planiram spojiti kameru na akumulator 6V. Koji su najkvalitetniji akumulatori na tržištu?
Planiram kupiti 6V12Ah (osim ako za kupiti većeg kapaciteta) tako da mi traje što dulje jer nisam često u lovištu,a i lovište je 120 km od Zagreba,a baterije rijetko izdrže preko 14 dana.
Sad po zimi su znale 5-7 dana i prazne. Kamera je u šumi i ne mogu staviti solarni jer se slabo puni i isto se isprazni nakon par dana ako nije jako sunce tokom cijelog dana.

Neno:
Možeš staviti od motora, one ti idu do 13 Ah ili
zatvoreni sistem od UPS-ova one od 12 Ah dođu 150 kn

antispin:
Kolega lovnik, da li Vam kamera šalje slike porukom ili mailom ? Ja imam kameru od 9v i stavio sam akumulator 12v 6ah, s pretvaračem sa 12v na 9v. Primam po 20 slika na dan (naštimano mi je na 10 minuta slanje na mail) i akumulator mi izdrži 14 dana.Nisam baš prezadovoljan, doduše imam slab signal pa mi ne pošalje svaku sliku.

lovnik:
Kamera šalje slike na mail. O tome se i radi,ove koje šalju slike su ubojice baterija.
Imam dvije Moultrie i nakon mjesec dana i 3 Gb 1218 slika ima 86% baterija,ide u nju 8 komada AA baterija.
Zanima me isključivo akumulator koji je hermetički zatvoren.
Vidio sam na Zagrebačkoj kod onog restorana da imaju više od 12Ah ,ali nije taj suhi ili ti gel,već ima kiselinu i čepove,a to mi nije pouzdano radi prijevoza.
Ako ne bude druge,spojiti dva od 12Ah i onda bi trebalo trajati.
Kod mene je pun signal i 4G kamera koja u roku cca 45-60 sekundi nakon slikanja pošalje sliku.
Puno ovisi o signalu koliko dugo kamera šalje sliku,bila je kamera na mjestima gdje je slabiji signal i isprazni akumulator u roku par dana sa po nekoliko slika jer je trebalo po nekoliko minuta da pošalje sliku jer nije bilo 3G ili 4G signala već je na H ili čak na jednoj lokaciji je bio E signal

Neno:
A imaš tzv trakcijske baterije 6V 240 AH garant drži dva mjeseca  ali košta 2600 kn  hao

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju