Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Kamere za lovište

Akumulator 6V za kameru

<< < (7/7)

lovnik:
Obično mi oko 3 mjeseca traje bačva kukuruza i akumulator se u pravilu ne isprazni na manje od 50% (ma šta to značilo na hranilici).
Sa ovim od kamere zna biti priča da se isprazni da kamera ne radi,ali opet ne znam na koliko napona se kamera isključi.

Nikola:

--- Citat: lovnik - 04. 03. 2019. 17:33:18 ---Obično mi oko 3 mjeseca traje bačva kukuruza i akumulator se u pravilu ne isprazni na manje od 50% (ma šta to značilo na hranilici).
Sa ovim od kamere zna biti priča da se isprazni da kamera ne radi,ali opet ne znam na koliko napona se kamera isključi.

--- Kraj citata ---
ŠTO se tice hranilica, solarni punjač onaj mali za kamere odlicno radi, neke hranilice imaju vec prikljucak za panel pa se tu usteka, i radi odlicno. Akumulator na hranilici od 6v tada traje po 3-4 god.
Kod kamera je situacija drugacija, ja sam na kraju uzeo veliki panel od 10w, i u kutiju za alat stavio akumulator od 12 v, te regulator punjenja i na izlazu s akumulatora stavio redukciju s 12v na 7,5v, za sada radi odlicno, vidjet cemo kako ce biti dalje

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju