Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Kamere za lovište

Najbolja kamera koja šalje slike

(1/5) > >>

lovnik:
Dali je netko proučavao strane forume u vezi kamera koje šalju slike. Iskreno na Vi sam sa stranim jezicima.
Definitivno da ove jeftine ne vrijede ni tih nekoliko stotina kuna. Zadnje sam kupio Moultrie ali ne šalje slike i slike su koliko toliko dobre i baterija drži dosta dugo,ali ne šalje slike.
Pošto sam do sada kupio nekoliko kamera koje šalju sliku,ali do max 110 eura sa e baya mislim da će sljedća biti barem za duplo skuplja ,a možda i trostruko pa možda bude radila dulje od ovih dosadašnjih.
Imate neki prijedlog ili provjereni model ili marku.
Ajmo još jedno pitanje ,kada novci nebi bili u pitanju koju bi kameru kupili?

GOGO LOVAC:
Pogledaš na e-bayu koja je najskuplja i vjerojatno je i najbolja.

lovnik:
Da je to baš neka garancija,i nije.
Pogotovo kaj ak nebu radila koliko daju garanciju ,a da za nju platim 400 ili više eura i onda me slanje kamere u kinu ili negdje drugdje ispadne kao pola kamere.

Gabro:
Moultrie je napravio modele šta šalju slike, trebalo bi probat. Ima na njihovoj stranici. Samo koliko sam pročitao ne šalju na mail nego na neki Moultrie oblak i moraš platit pristup 9.99 USD mjesečno da bi pogledao slike. Inače imao 2 Moultrie kamere koje nisu slale i bile su odlične.
I da spomenem nedavnu exibiciju. Kupio sam HC 700 G koja šalje i iskoristio bih ovu priliku da pošaljem u pm onoga koji je sklopio!! Škovaca! Falšeta! Radila jednu seriju baterija znači 7 dana sad več 100 problema!! Kako li su onaj zid napravili da mi je znat!!??

GOGO LOVAC:
Meni su tri HC riknule i više ne bacam lovu na te

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju