Foto, video, glazba, priče, umjetnost i PUTOPISI > Lovačke pjesme

Lovačke pjesme

<< < (5/12) > >>

Zoran:
cuj ljepo je pjevo?...... ma ja sa njim lovio!  z11

STARI AVDZIJA:
Nije da se hvalim imam snimke u svom izvođenju nekih pjesama naprijed:Ja sam lovac meraklija(gostovanje na radiju i izvođenje uživo uz pratnju harmonike)Takođe pjesma stara (Z.Imamović)
Lov lovio Muhareme.Ovu pjesmu sam pjevao na druženju i snimila televizija poslije toga su me ganjali iz KUD-a i "morao"sam ići na gostovanja i tako da imam oko 50-tak snimljenih pjesama,nešto dobrih komponovanih i uglavnom teških sevdalinki.I sada odgađam snimanje na jednoj televiziji zbog upale grla,nikako da riješim to.To što sam amater ne znaći da nebi bio među boljim profesionalcima,jednostavno nisam to preferirao.Ako ikada budemo na nekom druženju (i grlo me bude služiti forumašima ću pokloniti nekoliko pjesama u živo)Ako uspijem odvojiti razgovor od muzičkog dijela puštamo na internet(uživo je i bez mixsa) a toga se boje mnogi pjevaći danas.

Zoran:

da sad kad se sjetim ti imas redzo glas!  d4
ja sam i redzu sluso kako pjeva sve ti se dlaka dize!

STARI AVDZIJA:
Lov lovio Muhareme       
oko luga zelenoga
Pusti hrte u planine
a sokole pod oblake

Hrti srnu uhvatiše
a sokoli bijelu vilu

Progovara bijela vila
pusti mene Muhareme
daću tebi divit travu
da ti puška bolje zgodi
da ti ljuba sina rodi

KOBI:
Nemam zoki taj link mada znam da ju Saban Saulic pjeva.prijatelj iz Belog Manastira mi ju je poslao preko msn a gdje ju je nasao ne znam.sutra cu ga pitati odakle ju je skinuo.
stvarno je dobra pjesma ja je slusam svaki dan kao i ove sto je kolega Redzo naveo.
imao sam na starom komp. i bar becarskih ali nazalost sada ih nemam.
pozdrav

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju