Foto, video, glazba, priče, umjetnost i PUTOPISI > Lovačke pjesme

Lovačke pjesme

<< < (6/12) > >>

STARI AVDZIJA:
Tako je Zoka ,prije godinu sam kao odjavnu "morao"otpjevati Ja sam lovac meraklija onoj našoj bagri koja je bila uz vatru u 52odjelu poslije večernje na srndaća,gitarista je imao problem s leđima i Šerbo(Dudo Hrustić)je sam pratio na harmonici i neosjetno je malo ubrzo ritam ali sam je ipak "odgulio"bila je to možda 30 pjesma tu na u studiju(uz probe intonacije prije)tako da sam dao sve od sebe.Namjerno sam uzeo pjesme (od S.Isovića)Divno Sarajevo,Jahao sam konje,ašikovo,pio i druge koje nisam ćuo da je ikada iko izvodio osim rahmetli Saje.Ni "Šerbo"nije nikada nikoga pratio sa ovim pjesmama.Neka ostanu za uspomenu -

STARI AVDZIJA:
Tako je pjeva je ŠŠ i evo odmah mi je i melodija u glavi,ponekad sam je pjevušio.Mislim da se može sve naći na internetu samo sad neznam gdje,sve pjesme od ŠŠ. i može se skinuti,negdje sam i ja nalutao na tekstove svih tih pjesama a imam dosta toga na mp3 i slušam.A drugi put ću
staviti tekst svoje pjesme o lovu i baraku samo je moram "uglazbit",a i za to imam melodiju u glavi.
Bila bi to neka himna baraku.

KOBI:

--- Citat: almir - 20. 08. 2008. 22:32:37 ---e bas sam te htio pitat dal znas i tu
daj stavi link ako znas da je skinem
(cini mi se da pjeva Šaulić al nisam siguran)
                                    Hvala!

--- Kraj citata ---

evo potrudih se i nadjoh link:
http://www.msajt.com/muzika/mp3/S/

Zoran:

--- Citat: REDZO - 21. 08. 2008. 00:41:00 ---Tako je pjeva je ŠŠ i evo odmah mi je i melodija u glavi,ponekad sam je pjevušio.Mislim da se može sve naći na internetu samo sad neznam gdje,sve pjesme od ŠŠ. i može se skinuti,negdje sam i ja nalutao na tekstove svih tih pjesama a imam dosta toga na mp3 i slušam.A drugi put ću
staviti tekst svoje pjesme o lovu i baraku samo je moram "uglazbit",a i za to imam melodiju u glavi.
Bila bi to neka himna baraku.

--- Kraj citata ---
  :smil4226ce1d491b5:  :hundtrinkend: z6 z5  z4

medo:
Svaka cast decki na trudu jer drago mi je da se lov spominje kroz pijesme. Oni kod kojih je lov tradicija generacijama to svakako cijene. U mojoj kuci recimo neije bilo generacije koja nije dala nekoliko lovaca.Nadam se da cu i ja nastaviti ako Bog da jer bratu mi nije krenulo ;D ;D ;D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju