Divljač > Lovište

Koliko često možete u tjednu na čeku?

(1/10) > >>

lovnik:
Zanima me kako je u vašim lovištima?
Da malo suzim temu,zanima me kako je u lovištima gdje prevladava DS i srneća divljač.
Kada sam došao u trenutno LD bilo je čekanje utorak ili srijeda na večer,petak na večer,subota u jutro i na večer i nedjelja u jutro i na večer. Sada imamo samo jedan dan u tjednu i to srijeda na večer. A to je sve iz razloga što su došli lovci koji više vole skupne lovove i mnogima to odgovara jer se u skupnim lovovima meso dijeli na sudionike lova ,a kod lova sa čeke strijelac sam odlučuje s kime će dijeliti meso.
Svatko od članova tko želi loviti sa čeke mora napraviti svoju čeku i hraniti.Uglavnom skoro svi imamo automatske hranilice,a dosta nas ima i hranilišta za kukuruz u klipu. Mnogi moji kolege se bune da kaj da hrane kad imaju priliku samo jednom tjedno loviti. Skupne lovove imamo dva puta tjedno,četvrtak i subota ili nedelja.

roger:
Interesantno koliko politike se okrene oko jednog jednostavnog pitanja.
U nas se moze na ceku kad je lovni dan.

lovnik:
Koliko je lovnih dana u tvojem lovištu?

roger:
weekend i drzavni praznici.

lovnik:
Meni osobno takav raspored lova ne odgovara. Više mi odgovara da mogu u tjednu otići na čeku,ako imam vremena.Ja više vremena imam zimi nego ljeti radi posla s kojim se bavim.A više ljetnih vikenda pokušvam biti sa obitelji jer sam često na terenu.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju