Lovna kinologija > Lovna kinologija

Border Collie kao lovacki pas ?

<< < (5/6) > >>

leon:
Ako bi bio u njemu samo pointer i gordon, nebi imao takvu dlaku. Ima u sebi i druge ovčarske pasmine.

MC1296:
Je ta pasmina inteligentna i sve ,ali prie ce raditi one stvari za sto je uzgajana godinama.

deeejan:

--- Citat: wachtel - 12. 10. 2014. 18:26:04 ---Teško je istjerat lovca iz psa - najočitije je to kod biglova, pa ljudi muku muče da mu postave granice, jer ipak je to gonič. JA sam za to da svakoj pasmini ostane što mu je urođeno.

--- Kraj citata ---
just

pepi2:

--- Citat: deeejan - 12. 10. 2014. 22:26:03 ---
--- Citat: wachtel - 12. 10. 2014. 18:26:04 ---Teško je istjerat lovca iz psa - najočitije je to kod biglova, pa ljudi muku muče da mu postave granice, jer ipak je to gonič. JA sam za to da svakoj pasmini ostane što mu je urođeno.

--- Kraj citata ---
just

--- Kraj citata ---

Pa to vam ja stalno ponavljam , na neki nacin. Psu je primarna urodjena osobina da bude lovac.Svakomu.A radi ono sto covjek od njega trazi ,  i izgleda kako covjek hoce.
^Pusti`bilo kojeg psa da se sam brine o sebi pa `ces`vidjeti sto ce postati.Lovac.

šokac:
Sto puta sam si rekao da neću o kinologiji na forumu ali ajde ... happi

http://www.propisi.hr/print.php?id=2622

Border spada u FCI 1 i nemože pristupiti polaganju IPO i samim tim ne može biti legalan sudionik lova u RH.

Naučimo prvo sve ove pasmine koji su zakonski , genetski i linijski
 predviđeni za to da rade u lovu , ima ih podosta ...   d1

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju