Lovna kinologija > Lovna kinologija

Dugonogi gonici u ravnici! Da ili Ne?

<< < (8/13) > >>

Jedan:
"Teletakt" i "Apaurin"! Ako ne pomaže - "Oglasnik" ili sl.!

nostromo:

--- Citat: Jedan - 10. 03. 2010. 12:18:28 ---"Teletakt" i "Apaurin"! Ako ne pomaže - "Oglasnik" ili sl.!

--- Kraj citata ---

Prosto ko pasulj!

Ali isto nije za svakoga.

Nosler:

--- Citat: mve - 10. 03. 2010. 11:42:34 ---Pa šta je to moguće ispraviti?? Kako, u čem je tajna??

--- Kraj citata ---
Ja sam jednostavno prve godine pustao samo kad sam bio siguran da je zec.Trudio se trazio zeceve i pustao " na sigurno"..isao sam sa kujom na povodcu gdje ima srna dolazio na trag i ukoravao je...vodio je da vidi srne....isti postupak...Ma sve sto mi je padalo na pamet i nisam zurio.Nije mi bilo vazno ono "8 mjeseci i vec goni",nego mi je vazno da  kad goni znam sta goni! z14

Deda M:
  just  Nosler  just dobro mi zvuči ovo par godina ,možda ipak manje,i možda i koja sjeda naročito ako pas ne popušta,ako je svojeglav ali sve se može samo vremena i živaca-na tregerima -pozdrav DEDA M.... zagi

kamičanin:
Lov sa goničima je primer viteškog lova,jer divljači pruža više šansi da preživi nego lov sa ptičarima kad lovac puca iz neposredne blizine nakon markiranja,a ne retko se fazani sat dva pre lova puštaju iz kaveza u lovišta ;D ;ili napr."humani "lov potkovicom u ravnici gde se zečevi opkole i potamane za sat-dva bez šanse da se izvuku pored gusto načičkanih lovaca z11

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju