Lovna kinologija > Lovna kinologija

Dugonogi gonici u ravnici! Da ili Ne?

<< < (12/13) > >>

kerber:
ja slučajno znam barem 10 goniča koji ne teraju srnu ali sad kad ovo napišem razapet će me ostali na križ pa zato i ne gubim više vreme na forumu

TUROPOLJE:
Kerberu pozdrav .

Nesmiješ tako gledati prema forumu jer 100 ljudi 100 čudi naša je stara a
uvijek ,, gledam ko govori a ne što govori ,, tako da im ne uzmem za ozbač,,

Ima evo ja ih znam barem 20 dugonogih gon. koji niti ne pogledaju srne...ali su to psi svi stariji od 2- 3 godine.. just

zelenadolina:
Pozdrav Kerberu iz Slunja,ne pokušavaj lomiti jezik prijatelju jer nećeš biti shvaćen,puno je ovdje razlika u razmišljanju što treba poštivati,ali ti znaš da je praksa drugačija od teorije a naj zanimljivije je pobrati znanje u kafiću pa onda brzo na forum da se ne zaboravi što.Živ bio kolega i vidimo se u Batrini.

Radan:
dali po FCI naši autohtoni pasi spadaju u dugonoge goniče ili u srednje dužine nogu.dali smo mi to prihvatili i gotova stvar a neko je nametnio svoju volju (interes)ili drugčije stoje stvari.dali naši goniči od prosječni 56 cm spadaju u grupu hrtova koji su znatno veći.

zelenadolina:
Nema potrebe negativno klasificirati jednu skupinu pasa prema upotrebljivosti na određenoj vrsti terena ili konfiguraciji terena.Postoje upotrebljivi lovački psi i neupotrebljivi ,a na nama je da se odlučimo kakvog ćemo pomagača u lovu imati,jer u svakoj pasmini ima kvalitetnih jedinki,i prema tome mislim da je dugonogi gonič na pravom mjestu u pravo vreme,pozdrav goničlijama.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju