Lovna kinologija > Lovna kinologija

hrana za pse

(1/5) > >>

zmajcom:
neznam dal ima ova tema(nisam je našao),zanima me koju hranu koristite,količina pakiranja,cjena,sve... :hundtrinkend:

moro:
Ja mojima zadnje dvi godine uz mesni obrok dajemi talijansku hranu" Runner",  pakovanje 18 kg dođe oko 150 kuna i vrlo sam zadovoljan  ref a i oni su.. z1

banjsakz:
kupujem u mesnici pluća i grkljane...6kn/kg...kuham i miješam sa jeftinijim konzervama + dajem jeftinije brikete...zadovoljni psi i zadovoljan ja  z1 d4

manufrance:
Zmajcom odlična tema,evo baš i mene interesira sa čim hranite svoje pse a pogotovo ako netko ima loša iskustva sa nekom hranom.Kujica mađarske vižle mi je sada stara 6 mjeseci i od trećeg mjeseca starosti ju hranim sa hranom sa donjeg linka.Kada sam donosio odluku za hranu kojom ću ju hraniti,gledao sam da bude bez kukuruza,pšenice,soje kojima nije mjesto u psećoj prehrani,barem dok je štene u rastu i razvoju.Naravno da je velika stavka bila i ne previsoka cijena.Sa hranom sam prezadovoljan,u obrok ide mala gramaža,pas je prekrasan,sjajne dlake,mišićna masa odlična,vesela,puna snage i neumorna.U hranu uvijek dodam dvije tri žlice hrane iz konzerve da joj malo promjenim okus.

http://www.pet-centar.hr/detalji_proizvoda.5b8b8e9d524e4f5ca4bb5ed396d2c806.brit-care-junior-large-breed-lamb-rice.aspx

mijo:
Iskljucivo mesni obrok(bubrezi grljkljani obresci od mesa) seterica ide ko navijena na toj hrani...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju