Lovna kinologija > Lovna kinologija

hrana za pse

<< < (2/5) > >>

grom:
Od kupovne Top Energy, kuhani otpad iz klaonice s rižom , starim kruhom ili jeftinijom hranom iz Lidl-a. Sve 5.  Breton od 11 godina još lovi kao blesav.

zmajcom:
I ja od kupovne najviše koristim suhu Runner,15kg 180kn.probao sam i neke druge al sam s ovom zadovoljan,također prokuham kosti s manistrom "juhu",i sve odlično...

Gabro:
Od kupovne odraslima Happy Dog štencima Hills.
Štene do nekih 6 miseci (pogotovo ako ne jede baš gotovu hranu)dohranjujem kuhanim goveđim srcima, grkljanima uglavnom provam nać kvalitetniji klaonički otpad.Pluća ne dajem štencima a rijetko i odraslima. Štenetu u razvoju dajem dodatak vitamin VMP pogotovo ako dosta lovi a znam davat i starima ako puno love.

odnal:

--- Citat: manufrance - 13. 02. 2014. 22:03:40 ---Zmajcom odlična tema,evo baš i mene interesira sa čim hranite svoje pse a pogotovo ako netko ima loša iskustva sa nekom hranom.Kujica mađarske vižle mi je sada stara 6 mjeseci i od trećeg mjeseca starosti ju hranim sa hranom sa donjeg linka.Kada sam donosio odluku za hranu kojom ću ju hraniti,gledao sam da bude bez kukuruza,pšenice,soje kojima nije mjesto u psećoj prehrani,barem dok je štene u rastu i razvoju.Naravno da je velika stavka bila i ne previsoka cijena.Sa hranom sam prezadovoljan,u obrok ide mala gramaža,pas je prekrasan,sjajne dlake,mišićna masa odlična,vesela,puna snage i neumorna.U hranu uvijek dodam dvije tri žlice hrane iz konzerve da joj malo promjenim okus.

http://www.pet-centar.hr/detalji_proizvoda.5b8b8e9d524e4f5ca4bb5ed396d2c806.brit-care-junior-large-breed-lamb-rice.aspx

--- Kraj citata ---

Manufrance , po meni je TOW Taste of the wild  odlična grain free hrana ( 6 zvjezdica ) , ali je zadnjih par godina nije bilo za nabavit ( sad je opet ima ) , pa sam prešao na Acana Prairie . Sad sam opet nakon par godina uzeo vreću TOWa ( losos ) . Golden retriver mi je star 8,5 god .

Par godina sam ga hranio sa BARFom , što je po meni najbolja stvar , ali ima i nekih mana , pa smo s tim prestali . Sad je tu i Eatrhborn hollistic , a i neke druge  grain free hrane , ali s njima nemamo iskustva

manufrance:
Evo samo nas osam od cijelog lovačkog foruma ima pse ili ih ima više ali to su ove posebne pasmine što se ne moraju hraniti.

Odnal ove hrane koje si naveo su vrh kvalitete,tu nema greške,ali cijene su paprene.Pa ne jedem ni ja janjetinu i kapulicu mladu svaki dan! bl

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju