Lovna kinologija > Lovna kinologija

Izrada nastambe za psa

<< < (8/8)

HS-2000:
 d4 ludiloo SVE vas koji imate velike pse u malim stanovima ja bih vas kaaaznioooo i to je moje mišljenje.
Ja nikoga ne napadam samo iznosim svoje mišljenje i stavove...

mrki:
Strah me je pomisliti šta bi radio onima koji imaju velike pse u zatvorenim boksovima kad bi ih za u stan ili kuću zabranio. A Bretonac je ok ako je u stanu ili je i on velik.  zim Daj mi molim te reci da te ne bi krivo razumio u čemu je razlika između malog stana ili malog boksa.

deeejan:
eh, kolega hs, sad si upao u masinu happi
kao prvo da kazem da sam upoznao kolegu hs-a i normalan je covjek, stob rekli, nije budaletna z10
ima pravo na svoje misljenje, iako se dosta kolega, kao i ja ne slazu s njim.
prvo, ne kuzim ovo, veliki ili mali pas u stanu. mislim da to nema ama bas nikakve veze. o psu se brines ili ne brines, bio on velik il mali, u stanu, kuci, dvoristu, boksu ili na lancu...tak svejedno.
pod ovim 'brinut se za psa', mislim na ispunjavanje svih psecih potreba, sto na kraju dovodi do toga da je pas sretan.

moja kuja, brakirka, bi spadala u male pasmine, ali sa velikim prohtjevima, s obzirom na zivot u stanu, malom stanu.
sada je presla 12 godina, ostarila je, potrebe su se smanjile.
sada penzionerski, lagano...ali do ovih poznih godina, imala je svakodnevno istrcavanje, sto u lovu, sto u lovistu, sto po livadama i sikarama prigradskih naselja, sto po gradu trceci uz bicikl. nikada nije bila suncu i vrucini, hladnoci, snijegu, ledu, kisi...zivi u stanu, spava na svojoj postelji kraj mog kreveta, ili cesce, na krevetu :)
imala je i jos ima, zivot bolji i ljepsi od velike vecine pasa, lovackih il neke druge pasmine, za koje znam, a zive po dvoristima, boxovima itd.
o kvalitetnoj prehrani i redovitoj veterinarskoj skrbi za svaku sitnicu, da i ne govorim.

u 'njenom' leglu, prije vise od dvanaest godina, bilo je devet stenaca.
vec nekoliko godina, samo ona je medju zivima...a bila je radni lovacki pas.
pametnom dosta...

tako da se ne mogu sloziti sa tim da je to mucenje.
nije bitno, veliki ili mali pas, veliki ili mali stan, kuca, box ili lanac. vlasnik je taj koji ce psu, ili nece, pruziti sretan pseci zivot.

kolega, hs-2000, ovo je samo moje misljenje.
 z10 zagi

Gabro:
Dejane  zagi zagi

mrki:
Eh deeejan, sa ovim objašnjenjem si pokvario cijelu zabavu  d4

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju