Lovna kinologija > Lovna kinologija

Kako izabrati izmedju stenaca?

<< < (4/4)

Gabro:

--- Citat: ivod - 23. 11. 2015. 09:17:32 ---
--- Citat: Gabro - 21. 11. 2015. 20:42:24 ---Ajooj da je bilo kristalnu kuglu koja cita buducnost imat  ;D. Puno manje vrimena bi u zivotu izgubija sa razno raznim budalama iz pseceg svijeta. Kod tako malih stenaca jako se malo vidi najcesce simpatije presude....

--- Kraj citata ---
Kolega Gabro, skidam kapu za ovaj izvrstan opis vrlo česte pojave u lovačkoj populaciji.

--- Kraj citata ---
Ima ih stvarno ostecenih u glavi i tu nema spasa. Moze imat super nos,trazenje ma sve da mu je extra ali ako je udren u glavu to je isto ko ona krava sta daje 50 litara mlijeka onda zadnjom nogom prokine kantu i sve prolije.
A sta ces, ponekad ti bude drag i trpis i takvu budalu.... zagi zagi

OregonHunter:
Ako zelite lovackog psa,a jos uvijek je stene u leglu,uvijek gledajte koji je najzivahniji,koji samo skace,grize nesto jer ako tako nastavi cijeli zivot onda ce biti jako dobar lovac koji se nece bojati nicega. Naravno,ako dok pas nije u lovu ne smije mu se popustati i dopustavati da bude "ludak" i da grize cipele,tepihe itd. Stene koji se samo izlezava i spava je neizanteresiran da nesto lova,goni pa je to vise pas za kucu. Ja sam uvijek tako gledao na stenad i u 90 % slucajeva sam dobio odlicnog psa za lov.

deeejan:
slazem se, uvijek najzivahnije i najznatizeljnije stene.
jos bi dodao i najnepovjerljivije, ako je moguce.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju