Lovna kinologija > Lovna kinologija

KOLIKO JE ZA VAS VAžAN LOVAčKI PAS

<< < (12/18) > >>

shaga:

--- Citat: draganco - 25. 01. 2009. 12:44:00 ---REDZO ima takvih malo vise.
Jednostavno to se zove Nekultura!
Ali takve ja brzo ispreskacem, ispred mog Psa mogu pucati samo moji drugovi koji love s mnom godinama.



--- Kraj citata ---
U situaciji kada je divljac prosla sve ceke a pas je nastavio goniti.......i naidje na drugog lovca, nikada se necu naljutiti, a nravno i ako posteno javi, i sto se mene tice neka nosi svo meso..........ali jos jednom kazem samo neka javi!!!
A sto se tice onog sinjanja lovaca, ja sam mislio da to vise niko ne radi, pa toliko se vise zna o tome da covijek u toj situaciji moze da postane "lovina" posebno u gustisima!!!

Pepi18KA:
iako još nemam položen lovački ispit idem u lov kao pripravnik. imam alpskog braka jazavčara,starog 2 godine,doduše,u lovu prati i mog oca,ali čini mi se da radije ide sa mnom.
Kad krene pogon,krv u meni vrije,pustim psa i nema boljeg kad ga čujem u šumi kako gromoglasno laje,uzbuđen sam isto koliko i on.
po meni je lov bez psa nezamisliv.

kerber:
 d4

jura23:
A jeli se kome dogodilo da u lovu na fazane vaš pas markira desetak puta a da vi i nestignete ni dignut pušku od drugih "pravih" iskusnih lovaca.... i da vam vrijeđa psa da kaj tak dugo stoji?

dean:
I to se lako riješi. Kad netko krene prema tvom psu koji stoji u fermi, samo ga piraš, di će kolega? Ako je pametan, sve će shvatit, ako nije objasniš mu... Glečte gospodine, to je moj pas, ja sam za njega dao xyz novaca za njega i svake godine dam još toliko za njegovu njegu, hranu, trening, lijekove i dopusti meni da ja lovim pred svojim psom. A Vi si slobodno priuštite taj gušt kad budete imali svog psa. A ako ti veli da pas ide predaleko, da predugo stoji u fermi (makar to ne vidim kako može biti mana), ja napravim slijedeće. I jako smiješno je izgledalo kad ja nekog starog lovca pered pred njegovih 30 kolega. Gospodine, JA ću Vam kupit psa, recite koju vrstu hoćete i Vi ćete meni i nama iduće lovne sezone pokazati kako pas mora raditi, pošteno?! Kako volim biti bezobrazan. To mi je uz lov najomiljeniji hobi, a da je to sport po meni bi nazvali ligu...  hao

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju