Lovna kinologija > Lovna kinologija

KOLIKO JE ZA VAS VAžAN LOVAčKI PAS

<< < (14/18) > >>

ilex:
po meni je jako važan osobito ako se ide na lov na pernatu divljač ili zeca.

peca:
Da nema pasa nebi ni išao u lov drage su mi sve vrste pasa ali posebno goniči,brakovi i terijeri
Nema mi ništa draže nego slušati pjesmu goniča u šumi dok se priroda još budi i onaj drag osječaj kada čuješ pse da gone prema tebi a pjesma goniča sve glasnija i glasnija d4

laptop:
ja imam 4 psa,dva pticara i dva braka i lov bez njih mi je nezamisliv,nije u redu kao sto je netko u ranijim postovima rekao da lovci bez pasa se guraju da pucaju prije mene a dozivio sam to i odose sretni i veseli kuci,a ja ostanem brakove trazit pa kad ih nadjem smrdljive i mokre guram u auto pa mi pojedu tapacirunge pa onda dodjem kuci i cujem jos od zene  teaa radi auta ,pa dodam frontline pa cijepljenje itd,nije u redu
ali se nedam, sve ja to zaboravim kad Cigo i Dren ulete u borovicu i pocnu cvikat a meni adrenalin skoci

laptop:
i da,a vi sto nemate pse,malo vas i zalim

prepelica:
ma kako nije vazan da nema pasa lov ne bi bio nomalo ni dobar ni zanimljiv pogotovo pticar bez njega nema ni lova nije da pametujem al tko nema psa a voli lov na ptice izuzimam one koji nemaju uvjete za drzanje psa ne dozivljavaju lov kao sport i uzivanje u lovu
 2p

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju