Lovna kinologija > Lovna kinologija

kradja lovackih pasa

<< < (6/14) > >>

.50AE:

--- Citat: fazan šumeće - 07. 01. 2010. 15:47:22 ---nemaju dokaza a ovaj samo povećava cjenu i sta napravit

--- Kraj citata ---

Pa kako kontaktira vlasnika? Telefonom?
Najbolji put:
Policijska postaja, pa dobar dan, ja bi prijavio krađu i iznudu, po mogućnosti donjeti sa sobom rodovnike od pasa ili drugi dokaz o vlasništvu....bitno je naglasiti vrijednost psa (rasni pas, školovan truć blah...veliki novci uloženi u psa..donjeti i članak iz večernjaka gdje piše da takve pse prodaju po 2000-3000eur itd..., za vrijednosti ispod 1000kn ide privatnom tužbom, a ovako ide prijava po službenoj dužnosti ;)).  Na kraju obavezno tražiti broj iz evidencije događaja kako bi se mogao informirati o poduzetim mjerama i radnjama. Ovisno o tome koliko su raspoloženi, imaju mnogo mogućnosti na raspolaganju.

Harry P.:

--- Citat: shandi - 07. 01. 2010. 15:58:07 ---Harry, jel su to oni Markuševački ptičari fre

--- Kraj citata ---

 happi

prepelicar:
Slazem se da uvek treba prijaviti nestanak pasa tako meni nestanu dva psa pre jedno 7-8 god. Muzijak star 5 god i zenka 8 meseci Nkd! Smejali mi se u policiji kad sam prijavljivao e kad sam rekao cenu malo vecu normalno oni stali pa upisuju itd. No ja nadjem samo zato sto sam bio uporan svoje pse posle jedno 7 dana i zato sto su culi za prijavu i jos trazili cast! Psi na dve lokacije podeljeni uzmem zenku odem po muzijaka on nece da ide samnom oni kazu nije tvoj pas padne koja teska rec u medjuvremenu ja vidim zenku u teranju u boksu i odmah ukapiram kako su ga uhvatili a stene je samo pratilo muzijaka! Da se vratim na policajce dosli posle  15-20 dana na uvidjaj  pa se raspituju ja im se zahvalim nista im i nekazem kako sam nasao pse jos i sa njima da imam posla dovoljno mi je bilo ono maltretiranje i trazenje.

Neno:
Znam jednog koji je od krađe pasa i još koječega živio, ali jako je teško dokazati, jednom je i izvukao batine jer je čovjek prepoznao svog psa a novi vlasnik fino ispričao kod koga je kupio ali policija nula bodova  paci

Radan:
Leo
Nestao 10.12.2009. u okolici Golubića,Knin.
Lijepe građe,malo više narančastih fleka(oznaka) po tijelu.
Tetovirni broj:17640
mob:0989219163

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju