Lovna kinologija > Lovna kinologija

kradja lovackih pasa

<< < (2/14) > >>

Radan:
pozdrav za sve šta se tiče krađe, izgubljeni pasa i ko zna čega još teško o tome govoriti a slažem se sa sejfom , ali.u mojon ekipi zadnje tri četiri nedilje nestala su četiri iskusna pasa koji su tu puno puta lovili i znadu dobro teren ali ni traga ni glasa od pasa.prošle godine lovio sam u okolici srba na granici sa bosnom i nestaju taj dan četiri pasa dva dobra i dva loša poslija traženja i obavjesti svim i svakom ništa nakon mjesec dana pojave se na istom području oba loša pasa od ova dva druga ništa.taj dan kad su naši nestali došla su dva posavca i mi zovemo vlasnika i odvozimo pase do granice jer ti lovci nisu imali auto,a na kraju ti lovci ispali najsumljiviji

fazan šumeće:
kod nas su u lovu bili neki gosti neznam od kud su al pričaju da im je netko ukro brak jazavčare i zamislite nazovu gazdu i traz 300 kn po komadu ako hoce svoje pse nazad pa dokle je ovaj svjet došo nemogu vjerovat

karabat:
ljudi najbolje da se prebacite na ptičare pa barba vujo na dvi noge neče da ga odnese

ante kula:
za te tipove sta traze 300 kuna po pasu,reces mu da ces mu dat i kad dodjes po pasa povedes sobom 3-4 kolege i udri po njemu,da mu ne pane na pamet vise..

Tyger:
I onda ne samo da si umalo ostao bez psa nego ces ostat i bez oruzja

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju