Lovna kinologija > Lovna kinologija

kradja lovackih pasa

<< < (12/14) > >>

7X64:
Daj mu stavi ime i prezime ako moze i br.tel. da ga malo ljudi naspotaju .Kakav je to bezubrazluk to nigdje nema a kako je lovijo sa njim a sta su idrugi lovci bili sljepi.
Vjerujem da si sretan jer ponovo imas svog psa. zagi

nostromo:

--- Citat: PinzHunter - 17. 03. 2010. 21:19:09 ---
--- Citat: kerber - 17. 03. 2010. 01:39:18 ---ZA Nostroma na kraju lovne sezone me majstor nazove da ima mog psa da se s njim ljepo nalovio svinja napario kuju uhvatio leglo ima štence.                       i eto nekidan primjetio da je onaj broj na metalnoj ogrlici koja se vidi i na slikama broj mobitela a gle čuda a za nju ga je svezao na metar lanca i nije ga dosad primjetio ni oglase u lovačkom vjesniku ni oglase sa slikom koje sam odštampao i poljepio po cjelom njegovom selu niti je čuo oglas na radio čazma .                                     I kaže tad se sjetio pa pogleda u uho kad ono broj pa nazove HKS kad ono pas ima uzgajivača i vlasnika pa se kaže onda i sjeti da je takvog nekakvog vidio u lovačkom vjesniku i pogleda kad ono stvarno to je taj pas.                              I eto sretan što nađe vlasnika slučajno prije cjepljenja ljepo on mene nazva i javi mi da je pas kod njega i da će mi ga rado vratiti za naknadu od 200 eura............

--- Kraj citata ---

ako si mu dao taj novac onda imaš stvarno čelične živce  d1

--- Kraj citata ---

Imam ja jednog prijatelja koji bi to rijesija na sljedeci nacin;

Dosa bi po pasa, dao liku novce koje trazi i cim ovaj uzme pare odma bi ga saka-nos-patos-ligenzi ko metla! I vuk sit a ovca u komadu, svi sritni i zadovoljni ;D On je moj junak just

 8) Svaka slicnost sa stvarnim osobama je plod vase maste ;D

PinzHunter:

--- Citat: nostromo - 17. 03. 2010. 21:46:10 ---
--- Citat: PinzHunter - 17. 03. 2010. 21:19:09 ---
--- Citat: kerber - 17. 03. 2010. 01:39:18 ---ZA Nostroma na kraju lovne sezone me majstor nazove da ima mog psa da se s njim ljepo nalovio svinja napario kuju uhvatio leglo ima štence.                       i eto nekidan primjetio da je onaj broj na metalnoj ogrlici koja se vidi i na slikama broj mobitela a gle čuda a za nju ga je svezao na metar lanca i nije ga dosad primjetio ni oglase u lovačkom vjesniku ni oglase sa slikom koje sam odštampao i poljepio po cjelom njegovom selu niti je čuo oglas na radio čazma .                                     I kaže tad se sjetio pa pogleda u uho kad ono broj pa nazove HKS kad ono pas ima uzgajivača i vlasnika pa se kaže onda i sjeti da je takvog nekakvog vidio u lovačkom vjesniku i pogleda kad ono stvarno to je taj pas.                              I eto sretan što nađe vlasnika slučajno prije cjepljenja ljepo on mene nazva i javi mi da je pas kod njega i da će mi ga rado vratiti za naknadu od 200 eura............

--- Kraj citata ---

ako si mu dao taj novac onda imaš stvarno čelične živce  d1

--- Kraj citata ---

Imam ja jednog prijatelja koji bi to rijesija na sljedeci nacin;

Dosa bi po pasa, dao liku novce koje trazi i cim ovaj uzme pare odma bi ga saka-nos-patos-ligenzi ko metla! I vuk sit a ovca u komadu, svi sritni i zadovoljni ;D On je moj junak just

 8) Svaka slicnost sa stvarnim osobama je plod vase maste ;D

--- Kraj citata ---

 d4

Tihomir:
Mom kolegi nestao brak jazavčar u Lonjskom polju u lovu,tražio i tražio i nema.

Igrom slučaja njegov prijatelj bio u lovu u Gradiškoj i prepozna psa,nazove ga,provjere tetovažu i to je taj.Dođe on u Gradišku kod tipa pita od kud mu pas,ovaj veli kupio psa od tog i tog lika,ovaj uzeo psa nazad i tako je to završilo.

Navodne dosta pasa tako "ode" s kamionima za prijevoz drva.Psi uvijek dođu do ljudi kad se izgube u šumi,puno puta su to ljdi koji rade drva u šumi i tako peso ode,niti orao niti kopao,a par sto eura u đep.

File:
A ko bi mu platio kad bi mu rebra bila mekša od droba :shok:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju