Lovna kinologija > Lovna kinologija

Molim pomoć !!!!!!!

(1/10) > >>

Pepi18KA:
 Zamolio bih svakog ko mi može pomoć il neko ko je imao sličnog iskustva...

 Imam psa,brakjazavčara,starog 2 i pol godine;jučer sam ga vodio u lov i bio je to uglavnom isti kao i svi ostali,odradio ga je kao što treba i kao što ga inače odrađuje. Popodne sam došao kući i nahranio ga,kako inače i radim i od umora se i ne javlja iz boksa do ponedjeljka. Danas ujutro kad sam ga htio pustiti nije htio izaći iz kućice i tada sam primjetio da teško staje na zadnje noge (u lovu nije nastradao jer svinja nije podizao) . nekako je izišao van i vukao se i cvilio. Nisam dugo razmišljao,stavio sam ga u auto i odveo ga brzo veterinaru. dao mu je vitamine i još 2 injekcije(ne znam točno kako se zovu),ugl. rekao je da je vjerojatno došlo do nezgodnog skoka i da su mu živci bili priklješteni i da ga zato ne može stat na noge.  Zasad toliko znam o ozljedi a molio bi još jednom sve koji možda znaju o čemu je riječ da mi pomogne!!!!!

 
                                                                           HVALA!!

7X64:
Neznam sto mu je i kako bih ti pomogao ali zelim sve nsjbolje tvo psu te da sutra normalo ustane.Prijateljski pozdrav i jos mnogo mnogo uspjesnih lovova.

Lazar:
ovo mi zvuci ko gatanje u grah , promijeni veterinara

simun2807:
Pregledaj mu jastucice na sapama i moj savjet ti je da ides drugom veterinaru....iz iskustva govorim

Antezg:
Bitno da je dao vitamine ::)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju