Lovna kinologija > Lovna kinologija

Molim pomoć !!!!!!!

<< < (7/10) > >>

Pepi18KA:

--- Citat: nazime - 23. 09. 2009. 00:10:35 ---Kad bi ja rekao što bi ja napravio, svi bi me napali, pa ću zato prešutit. A neki će možda i skužit.  2p

--- Kraj citata ---

to je ono krajnje rješenje...al bilo je i takvih razmišljanja

nazime:
To je najnesretnije rješenje. Šteta je psa od 2.5 godine, ali je tragedija da se pas muči.
Zašto ne dovedeš psa na vet. fak. pa neka ga oni pregledaju. Sigurno imaju opremu, znanje i iskustvo.
Ovako ćeš vodati psa na više mjesta (svakome platiti) i na kraju ako ti nitko ne bude mogao pomoći, završit ćeš na vet. fak.

Pepi18KA:

 a par vet. je reklo da i poslije operacije nebi bio radni pas kakav bi trebao biti a nama svima u kući je prirastao srcu i bez obzira na to što nebi bio kako treba u šumi hranili bi ga i imali kao "kućnog ljubimca" .

 Danas je obavio veliku nuždu(nije bilo puno) i vet je rekao da bi to trebao bit znak nekog napretka,još uvijek vuče zadnji kraj al je veseo i laje,a i pojeo je dosta kad sam ga hranio ujutro.

 Ja se nadam da je to onaj dobar znak koji vodi ka oporavku.
 
                                                                                      POZDRAV
               

Kljunko:
 Vjerujem da će se oporaviti, mlad je to pas i šteta ga je... pa ako i ostane samo kao kućni ljubimac  uvijek će moći razveseliti svoje vlasnike  z5 a to koji puta vrijedi više od  d7

zmaj:
Hello,

ja bi ti pomogla, al stvarno neznam kaj mu je...imam pekinezera doma  z5

he, he sorry malo šale ne škodi  heheh  heheh   ili?

Nadam se da pesi bude bolje  z1

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju