Lovna kinologija > Lovna kinologija

Nepoželjno naparena kuja

(1/6) > >>

podravec:
Pošto ću uskoro imati takav problem, moje pitanje je kako se rješava? Kad skoči kakav seoski đukac što nakon okota kuje? Da li ostaviti par psića (zbog upale vimena) ili ih se odmah riješiti nakon okota? Ili neko drugo rješenje? Gledao sam tu po forumu, nema još takve teme, a mislim da je korisna. Ako sam ju previdio, ja se ispričavam moderatorima i ostalim forumašima!

imenjak:
Kažeš da ćeš uskoro imati takav problem, pa hoće li džukac uskoro skakati ili je već skočio? ;D

Tyger:
..pa staviti ju par dana u gajbu neku dok se tjera ili nekud gdje nemogu do nje doci..ili  ččč  ččč

antoniog:
Evo jedna što se tiće teranja kuje:
Skupili se trojica  Vinkovčani i idu pariti Brak Jazavčarku u Sombor u Vojvodinu ,sijeli oni u auto zapalili par stotina kilometara do Sombora došli do gazdine kuće pozdraviše se s čovijekom ,a on ih kao domačin uljudno ugosti pa ih pozove na kavu i rakiju da si malo ispričaju koju lovačku,svezaše oni kuju za ogradu i tad onaki umorni i žedni uđoše u kuću popijui kavu i piće ispričajuse dobro .
Kad je završila prića izađoše oni van iz kuće i imali su šta vidit ,kuju koja je bila svezana za ogradu a na nju  skoćio seoski đukela ,i zato pazi na kuju da ti se nebi desilo ko njima.

draganco:
Ljubav nema oci.
A ovi iz Sombora poneli doma Miraz(poklon).
Izolirati je ili karantin 3 nedelje i nema problema.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju