Lovna kinologija > Lovna kinologija

Nepoznate rase pasa

<< < (4/9) > >>

zelenadolina:
Fruki sad cu te zamoliti i nikad vše, nemoj se obazirati na moje komentare,jer nastojim da nemaju veze s tobom.

Fruky:

--- Citat: zelenadolina - 13. 02. 2010. 10:36:58 ---Fruki sad cu te zamoliti i nikad vše, nemoj se obazirati na moje komentare,jer nastojim da nemaju veze s tobom.

--- Kraj citata ---
Ja sam samo dao odgovor na ponuđeno pitanje.

Radan:
koliko vas tu piše da bi samo pisalo gluposti pa zar je čudno da neko u svom dvorištu drži šta ga volja u nas je kinologija na zavidnom nivou i suci dosta znanjem potkovani i sumljam da bi ocjenjivali križance i osobno je mišljenje pojedinaca da je neki pas križanac ili ne

forn:
Ja mislim da sve križance treba 2p 2p 2p 2p

Fruky:

--- Citat: Radan - 13. 02. 2010. 11:41:23 ---koliko vas tu piše da bi samo pisalo gluposti pa zar je čudno da neko u svom dvorištu drži šta ga volja u nas je kinologija na zavidnom nivou i suci dosta znanjem potkovani i sumljam da bi ocjenjivali križance i osobno je mišljenje pojedinaca da je neki pas križanac ili ne

--- Kraj citata ---
Prijatelju molim te da mi odgovoriš da li u Austriji postoje povišeni Brakovi.
Što se tiče sudaca oni (ne) znaju, tu je kriva politika KS kojem je bitno da ima što više pasa i legala, a to što ima križanaca njih ne zanima. Nemam ja ništa protiv toga što neko drži križance, ali mu nitko ne daje za pravo da kaže da je to Posavski gonič.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju