Lovna kinologija > Lovna kinologija

Nepoznate rase pasa

<< < (7/9) > >>

hrvoje:
Pusti imenjače, malo se omaklo. Ja još želim reć da naši kinolozi, odnosno kinološki suci očito ne shvaćaju koja je bit njihovog posla. Vani je kinolog kao profesor u školi ili na fakultetu. Obrazovan i educiran za taj posa. Tu je da ti pomogne, pokaže, upozori na greške, itd, a tek onda sudi i ocjenjiva. Imaju pune ruke posla.

Zoran:

--- Citat: hrvoje - 14. 02. 2010. 23:19:14 ---Pusti imenjače, malo se omaklo. Ja još želim reć da naši kinolozi, odnosno kinološki suci očito ne shvaćaju koja je bit njihovog posla. Vani je kinolog kao profesor u školi ili na fakultetu. Obrazovan i educiran za taj posa. Tu je da ti pomogne, pokaže, upozori na greške, itd, a tek onda sudi i ocjenjiva. Imaju pune ruke posla.

--- Kraj citata ---

pa tako ti je i sa lovcima

hrvoje:
Kako misliš?

Radan:
u ovakve polemike pretežno ne ulazim ali .malo kinološki sudaca ne drži pase jer su ljubavlju prema pasima i postali to što jesu i zakonski mora držati određeno vrime određene pasmine da bi posta sudac.puno znam uspješni uzgajivača i muljatora ali nemojte da od brda nevidite planinu,IPO je ispit prirođeni osobina i pretežno svi prođu ali nemogu biti šampioni niti može kinologija da nekome zabrani parenje ili leglo od takvog ,a pojedinci odlučuju o tome šta dalje.e sad se nameće zašto kupit skuplje a bolje ako ima mutke,ja sam za to da se ide na viši nivo za koćenje i parenje,i sad uskoro u zagrebu imat ću razgovor sa samim vrhom.i sam kažeš da ima pravi uzgajivača.a u austriji mislim da nije puno bolje neznam zadnji trideset godina samo sam bio u BiH. 

best of habek:

--- Citat: Dr Hanibal Lektor - 14. 02. 2010. 23:20:24 ---
--- Citat: hrvoje - 14. 02. 2010. 23:19:14 ---Pusti imenjače, malo se omaklo. Ja još želim reć da naši kinolozi, odnosno kinološki suci očito ne shvaćaju koja je bit njihovog posla. Vani je kinolog kao profesor u školi ili na fakultetu. Obrazovan i educiran za taj posa. Tu je da ti pomogne, pokaže, upozori na greške, itd, a tek onda sudi i ocjenjiva. Imaju pune ruke posla.

--- Kraj citata ---

pa tako ti je i sa lovcima

--- Kraj citata ---

bravo dečki d4
to sam čekal d1

lijepi pozz svima zagi

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju