Lovna kinologija > Lovna kinologija

Noćas mi ukradeni psi!!!

<< < (4/7) > >>

Venator:
E ljudi svaka vam čast na ovim pismima podrške.
I ja bih volio sresti toga kretena da vidim šta se to mota po njegovoj praznoj glavi. Vjerojatno ništa kad je prazna. Čitajući postove naišao sam na jednog koji me je dobro zamislio, onaj sa zelenim i oslobađanjem pasa jer sam lovac itd.
Slušajte sada ovu ironiju. Suze mi idu na oči kad ovo pišem jer sam jednog od ova dva setera obožavao, a samo je bio kod mene 3 mjeseca. Imao je pogled koji je prodirao i samo potvrđivao koliko je pametan i plemenit.

Moje sumnje su bile slijedeće: ili je htio ukrasti neke od pasa (mislim na setere)a ostale pustio na auicu kako bih ja mislio da i dalje svi lutaju, i drugo, jednostavno vandalizam, ono, idem ja se malo kurč... pa uskočiti u boks i pustiti pse. Kako je kolega prije naveo osloboditi ih.

NAŽALOST ovo drugo je bilo istina jer sam prije dva sata dobio poziv da mi doma dovoze jednog setera a tužna vijest je bila da je drugi zgažen na cesti. Onaj moj, prodornog, pametnog pogleda. Taj tren samo jedan dugi grč i praznina, ništa drugo. Obojica su bili zajedno cijelo vrijeme. Nevjerojatno, bili su od moje kuće 6-7 km, u mom lovištu. Gdje su lovili ove zime. Tako je Ari i pokopan sada.

Tom vandalu je bio cilj očito meni napakostiti ili tijekom subotnjeg pijanstva nije znao šta radi. A znati ću ja jer ću ga ja tražiti. Propričati će već majstor o svom "poslu" nedgje i nekada, jer sutra sve izlazi u novinama, Glasu Slavonije, Slavonskom domu, policija je bila na uviđaju danas, poslikala sve tragove( doduše izašli su na intervenciju inspektori tek kad je sve to došlo do načelnika policije).
Eto tako završava ova moja tragedija, koja je zaista tragično i završila. Mrtav seter ARI i mrtva jazavčarka Windy.

Još jednom hvala vam na podršci, lijepo je znati da ima okolo ljubitelja pasa kao što sam i ja.

Lijepi pozdrav, Mislav.

KOBI:
Stvarno mi je zao sto se tako sve zavrsilo.znam da ti nije lako ali prebrodices ti to.od mene imas podrsku a vjerovatno i od ostalih forumasa.

norvasc:
Meni je stvarno žao što se to tako ružno završilo, jer ljubav prema psu je osobita ljubavi, teško joj je naći zamjenu. Ja trenutno nemam ni jednog radnog psa ( imam 1 zlatnu retrivericu, jednu dalmatinericu i njemačkog ovčara), ali i za ove sam spreman na mnogo toga. Nadam se da ćeš uskoro " zamijeniti" tog setera, iako će to biti teško.
Ja ti kažem da su ti "zeleni" spremni na svašta. Oni su fanatični . Sad ( ako su oni?) su stvarno pomogli tom seteru. Ma stoka.

Jolly:
Žao mi je prijatelju,znam da ti je teško,počinioce će stiči kazna ne brini!

lovacpd:
Drugar, zao mi je....
Znam kako je kad se izgubi pas...a kamoli dva od jednom...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju