Lovna kinologija > Lovna kinologija

Noćas mi ukradeni psi!!!

<< < (3/7) > >>

lovacpd:
Drug, nadam se da ces ih naci!
Ili bar ljude koji su ti to uradili!
To jeste provala, bez obzira sto je"pasce" u pitanju!!!Jer za mnoge nasi mezimci su samo "pascad k'o pascad".
Javljaj sta se desava

Vanja:
Stari, strašno. I žalosno. I ja se susrečem sa takvim stvarima kroz krivolov. To nisu ljudi, nego kreteni.  Mogu mislit kako ti je jer znam šta je ljubav prema psima.

mate0301:

--- Citat: Neno - 03. 03. 2008. 08:07:47 ---U Dalmaciji je do prije koju godinu cvala krađa pasa, obično bi u okolici Splita krali goniče (glas o dobrom svinjaru se brzo širi) i u okolici Zadra ili Istri bi ih mjenjali kod "kolega" za ptičare sumnjiva porijekla koje bi prodavali kod kuče.

--- Kraj citata ---

Istina, poznato mi je par slucajeva krade pasa u okolici Zadra. Uvijek kazem svojima, i da imas najboljeg psa na svitu nikad ga ne hvali, uvik kazi da ne valja  :o

norvasc:
Ja mislim da je to djelo nekih " ljubitelja" prirode i zelenih! Znaju da si lovac, što po njihovom shvaćanju znači da si ubojica i zaostao čovjek. Plus tome htjeli su "osloboditi" tvoje "zatoćene" pse i osloboditi ih od toga da ih vodiš u lov. No to je samo moje skromno mišljenje.

KOBI:
ja bih takve otjero u sumu i napravio jedan dobar pogon na njih stim da je loviste ogradjeno i da ne mogu pobjeci.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju