Lovna kinologija > Lovna kinologija

Noćas mi ukradeni psi!!!

<< < (2/7) > >>

Venator:
Pozdrav!

Našao sam mladog jazavčara sinoć!
Seterima ni traga! Danas ponovno obavijesti na radio, obavijestiti će se svi lovni uredi na našoj županiji a s time i sva lovačka društva, ne bi li se saznalo da se natko "ponovio" za pse.Dolazi mi i novinarka oko 9 sati. Ako policija nije napravila kako treba (uopće ih ne kužim, sem što je napravljena provala na privatni posjed tu je učinjena i znatna materijalna šteta), ja ću.
A i ja bi volio osobno vidjeti toga (nemam više baš nekih izraza za tog "čovjeka")koji je to učinio.

Ne odustajem dok ih ne nađem! Treba još loviti 5-6 godina sa njima a sezona počinje sa prepelicama pa nadalje i ove godine trebali bi pokazati da su zreli i iskusni.

Pozdrav!

Neno:
U Dalmaciji je do prije koju godinu cvala krađa pasa, obično bi u okolici Splita krali goniče (glas o dobrom svinjaru se brzo širi) i u okolici Zadra ili Istri bi ih mjenjali kod "kolega" za ptičare sumnjiva porijekla koje bi prodavali kod kuče.
O "ukucavanju" novih brojeva i skidanju starih da ne govorim.

Prestrašno!!!

dean:
Žao mi je kolega kaj ti se to desilo! To je jedna od  najgorih stvari koja se može desiti lovcu!

SSG:

--- Citat: Viktor - 02. 03. 2008. 18:29:03 ---Katastrofa jako mi je žao!!!!!! :-[ :-[

Volio bih ga imati na dvije minute u rukama......smrdljiva lopovska stoka!



--- Kraj citata ---

E da mi je propustit kroz šake to lopovsko smeće.Nebi dobro prošao.....

Nosler:
Tragedija.... Iskreno mi je zao!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju