Lovna kinologija > Lovna kinologija

novi goniči

<< < (2/12) > >>

Nosler:
Vas dvojica postovanih forumasa!!!!!!!! Prepucavanje na PP! ččč Ako ne znate bolje javno..onda sutite!
PS.Ne morate mi se ispovjedati nego samo pisite normalno! teaa

Zoran:
pa daj covjece postavi pitanje!!!

ja tu nisam nijedno konkretno pitanje procitio!

1 sve prizanate pasmine gonica KOD NAS su one pasmine sa kojima je dozvoljeno loviti!
2 nepostoje neke nove pasmine, sa kojim aje dozvoljeno loviti! vec postoje samo ono sa kojima se smije!!!
3 tu si naveo krvosljednika u kontekstu sa gonicem,,, to nema veze sa vezeom,pasminu krvosljednika upotrebljavati u svrhe necega drugoga je JAKO NEODGOVORNO!!!
4 ti bi neku pasminu pa koju bi ti sta ocekujes od psa!! ??? šta su tvoej kriterije ??? da pas treba da radi???
tek onda ti se nesto moze predloziti za kupnju!
5 opiši ljudima gdje i kakvi su tereni!

6 ja bi ti preporucio za pasminu basset hound naj bolje Vam odgovara uz godine

nostromo:
Evo imam i ja pitanje koje i je i nije vezano za ovu temu.

Danas san po prvi put gleda u terenu jednu zenku gonica ali ne znam koje pasmine. Vrlo slican pas Istarskom ostrodlakom gonicu al krupniji. Ova zenka je ista ili cak veca od odraslog dobro razvijenog posavca.

Zna li neko koja je to pasmina?

A sta se tice nove vrste gonica za lov divlje svinje. Pa zar i jedna pasmina gonica ima u standardu DS? Svaki standard koji san ja procita za gonica kaze pas napravljen "za glasan gon lisice i zeca". Postoje pasmine sklonije DS al koliko ja znam ne postoji pravilo. A ja volim igrati na sigurno pa moj glas ide za NLT ;D

Fruky:
Šta nabaviti ja već nabavio i to Kineskog goniča.

Deda M:
Dobar vam večer kolege -evo vidim da se neko interesira bar malo za moju temu-ja sam pitao u tekstu tko zna naravno dali bi bilo dobro pokušati uvesti neke nove goniče -prvenstveno za d.s.koji bi uz postoječe i poznate naše mogli dobro raditi ,uz dobro i kvalitetno šlolovanje-obuku D.S.,pitačrtr se zašto.Evo odgovora-zato što sam mišljenja da bi bilo više uspjeha u lovu na d.s.-psi koji su još veči i jači bolje bi zadržavali pljen u mjestu ,odnosno nebi bilo problema koji se javljeju u lovu.Naravno da če se to možda činiti glupo ili nemoguče ali ja mislim da to nije loša ideja ,samo iziskuje puno napora i rada sa psom.Ako imate neku ideju o toj pasmini koju ja tražim -pokušavam nači javite se sa idejama kao ranije sa kareliskim goničima i sličnim pasminama.Dali tko ima pravog krvosljednika molim neka se javi ,također.Pozdrav svima -DEDA M.... z14

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju