Lovna kinologija > Lovna kinologija

pas na probu - info

(1/7) > >>

toni(c):
Zanima me da li znate ili preporucujete nekog uzgajivaca koji prodaje pse izvjezbane za DS, a koji bi bio spreman svoga psa dati na probu u trajanju od 15-20 dana? Kvalitetan rad i mogucnost takve probe bi bili najvazniji uvjeti.

Moze informacije i na PP.

antoniog:
To je jako teško, psu treba dosta dugo da se privikne  na novog vlasnika , moguče je u tih 15 dana da ga pustiš u lov i on ode od tebe ,tražeči svog starog vlasnika.

SEJFO:
  pozdrav!!!! zagi
 na probu dobiti psa koji vrijedi je teško..... i kod nas i svugdje u svijetu. Ako je pas kvalitetan i na cijeni po pravilu se proba na mjestu (divljači) koje izabere kupac pred svjedocima sa obje strane.
mislim da niko neće dati psa na probu ...na određeno vrijeme........šta ako se pas ozlijedi...ugine..oboli.... itd. Ne znam al u Bosni od mene možeš dobiti samo gajbu "PREMINGERA" ako navratiš pa probaj koliko hoćeš dana!!!! d4 d4 d4

E kad bi brak bio na probu (mislim ženske) al bi se mnogi NAPROBALI,,,,, hao hao hao hao

jura:
Kod mene je u društvu bilo već par probi. Vrlo jednostavno, pozoveš vlasnika s psom u lov i odma vidiš dali i kako pas radi, a i vidiš odnos vlasnika prema psu pa znaš što možeš očekivati ako ga kupiš sauf

lovacpd:
Skakljivo je to pitanje, ovdje mislim i na prodavca tj vlasnika i na kupca....svi kupci bi na probu na svom terenu a svi vlasnici opet na svom.....
ja nikad ne bi prodavao psa sa probom na tudjem terenu ako je proba lov i slicno
a opet ako je stvar dogovorena 90%na mom terenu dao bih psa na probu na taj period ali pod uslovom da se prvo pas isplati i sve pojedinosti oko probe, vracanja psa vlasniku i para kupcu  definisu ugovorom

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju