Lovna kinologija > Lovna kinologija

pas na probu - info

<< < (2/7) > >>

Nikola:
15 dana je premalen period.. inace te probe su blesava stvar.. ja ti dam psa i ti lovis pa nakon par mjeseci ti se nesviđa.. pa vrati novce..
ja sam protiv toga..
jedino što se moze dati garancija je to da se pas ne boji šusa, da nije mutav(kod goniča) i da je pas uveden u lov.. , da je cejpljen i sl..
sve ostalo je li-la

toni(c):

Samo par razjasnjenja.
Pas nije za mene osobno, nego ga kupuje LD, i procjenjivali bi ga i brinuli se o njemu lovci koji vec imaju u tome iskustva.

Zbog specificnosti terena, kao i podivljalih ovaca koje u tzv. ekstenzivnom uzgoju tumaraju po svuda trebalo bi probu naparvit kod nas. prisutstvo vlasnika nije problem.

Kolega koji je to vec radio kaze da u 2-3 tjedna moze vidjeti da li pas odgovara. Eventualne povrede i nesrece se daju dogovorit, al iskreno ne znam za slucaj kad je pas kod nas bio nastreljen.

File:
Ma imenjače ne radi se o tome očeli pas bit nastreljen,nego se radi o tome da ti ja nebi dao psa koji valja nikad al nikad da ga ti drlijaš,tučeš,ne hraniš,maltretiraš na razne načine

Nekažem da bi vi to radili možda bi bili bolji gazde od mene 3 puta al odakle meni garancija da će sve bit uredu...

Što kaže nikola garancija se daje za neke stvari, i proba je također dio garancije i korektno je ako se napravi na kojem god kupac terenu želi

toni(c):

Hm, onda, da preformuliram - znate li nekog tko prodaje pse za DS, a moze garantirat da nece ganjat ovce.

Neno:
Jel ima neko psa da je dobar za šljuku da da na probu do drugog mjeseca, a na ljeto bi mi trebao neki dobar za prepelicu isto na probu  ;)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju