Lovna kinologija > Lovna kinologija

pas na probu - info

<< < (6/7) > >>

Radan:
a po mom skromnom mišljenju kad već voliš da se šališ nabavi kravu puno je vidljivije pa ćeš znat spol

SEJFO:

--- Citat: Zoran - 04. 02. 2010. 12:58:34 ---ja imam psa zove se jessy u papirima stoji da je sopl zenski!
ko mi moze pomoci da ustanovim d aje to zensko??
imam je vec 3 godine i sad neznam jeli je trebam okrenuti na leda ili po boji dlake , neznam kako bi to mogo da ustanovim, a i neznam kad se bude zatjerala i kad se bude vratila iz tjeranja  uf

pa ako neko moze sa svojim savjetom da mi zatjera kuju da znam da je zensko!!

--- Kraj citata ---

Ako ti se diže kad je vodiš u šetnju...... onda je sigurno žensko!!!!! hao hao hao hao hao hao hao

zelenadolina:
Sejfo jel ideš u zg ili ne,jesi li prijavio što.

Zoran:

--- Citat: Radan - 04. 02. 2010. 13:38:49 ---a po mom skromnom mišljenju kad već voliš da se šališ nabavi kravu puno je vidljivije pa ćeš znat spol

--- Kraj citata ---

ako vec neki zenski spol onda za mene su naj bolej jelene one su spolane za mene
ja necu da budem ti istrazivac,,,
ako ima neko neku rodicu jelenu neka je slobodno posalje ja cu se potruditi da joj zatjeram tj,da se tjera, i mozda se po tome odkrije ta fascinacija spola mozda i ne ko bi to znao!!!

toni(c):

stoji ono da je najbolje poceti sa stencem, pa ga razvijati u ono sto nam treba, al eto, ovo je kompromisno i brze rjesenje.

evo inace pronasli smo uzgajivaca koji je dao jednog psa na probu i period evaluacije tece,
a u potrazi smo za jos jednim.

ponavljam da je ta proba zbog specificnosti terena, lova i najvise zbog onog sto sluzbeno zovu ekstenzivno stocarstvo, a u praksi znaci da ovaca ima puno i da su doslovno posvuda. Te ovce nisu nikad u staji, nemaju onaj intenzivan miris i de facto su divlje i tako reagiraju.

Tako da psi koji stignu u lovište se često ne snađu a zna biti i smješnih situacija.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju