Lovna kinologija > Lovna kinologija

Ruski pjegavi gonič

<< < (3/4) > >>

Kupres:
Ja osobno se zalažem da tezimo uzgoju cistokrvnih pasa sa poznatim podrijetlom. Osim ovog psa imam jos i posavca sa urednim rodovnikom i preferiram domaće pamine. :hundtrinkend: Međutim, ovo sad je takav slucaj da se radi o relativno nepoznatoj pasmini našim lovcima koji uglavnom love s domaćim goničima. Kao što kaže kolega hercegovac nije problem sredit papire ilegalnim putem ( U BiH sredis fakultetsku diplomu a kamoli neces papire za psa d13) al me  to ne zanima i ne mislim se bavit takvim stvarima. Kako se kaže u narodu "poklonjenu konju se ne gleda u zube" pa tako ni ja ne mislim trazit djedove i bake ovoga psa i gazde koje je promijenio u 7 god starosti. I dalje stojim kod onoga sto sam ranije rekao, ako je pas ne daj Boze ukraden, a vlasnik se kojim slucajem javi ( u sto iskreno sumnjam ), pas ce biti vracen istoga trena uz moju ispriku. Toliko o tome, da vise ne pametujem.
Uglavnom, pas je odlican u radu, super oblajava svinju i drzi se podalje, ima ekstra glas i ne cekam ga dugo nakon lova jer se uvijek vrati svojim tragom.  Po meni je vrlo zanimljiva pasmina ( impozantne građe, snažan i izdržljiv, super glas, goni sporije od domaćih goniča), odlican za divlju svinju a gledao sam neke snimke na youtube gdje radi i zeca. U nekom od ranijih postova vidio sam da kolega lovacpd poznaje nekoga tko uzgaja ove pse pa bih volio da mi se javi da razmijenimo informacije.

Kupres:
Kolega silvertip, men se cini da se tebi cini he he. Zivio mi zagi

Nosler:
Decki..bilo bi fino da zavrsite pricu o "kradji pasa",bar ovdje....znate da ima tema za to! zagi
Pozzz Nosler za Tim Lovac

dr.natterwald:
Zadvarje-Dalmacija

anteturalija:
Stenac 4 ipo mjeseca

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju