Lovna kinologija > Lovna kinologija

Seter ili poenter

<< < (8/10) > >>

sawa:

--- Citat: Nosler - 14. 10. 2009. 17:00:52 ---Seter....ni manje ni vise... z10

--- Kraj citata ---
Ja mislim da poenter i seter ne mogu da se razdvajaju, pogotovo kada idu polako i kratko kao moji. Pustis pse i laganica, a oni ti se seckaju oko nogu. Meracki  zagi

best of habek:

--- Citat: sawa - 14. 10. 2009. 21:41:36 ---
--- Citat: Nosler - 14. 10. 2009. 17:00:52 ---Seter....ni manje ni vise... z10

--- Kraj citata ---
Ja mislim da poenter i seter ne mogu da se razdvajaju, pogotovo kada idu polako i kratko kao moji. Pustis pse i laganica, a oni ti se seckaju oko nogu. Meracki  zagi
[/quote

Da-seter english ide bliže ali pointer je ne znam kako to opisati ali mogu po mojoj praksi_ako nema divljači on ide i ide ali-dok stane-ili uz vjetar ili niz vjetar to je TO!
Još koment-volim i enlish setera i pointera ali pointer je za mene po nosu No 1.(inače već 27 god. imam i kr.njemce)-pozz svim ljubiteljima engleza-nemojte se ljutit za koment-idemo razgovarat i probati zajedno(kod silića ako buno dogovorili)-pozz
--- Kraj citata ---

Kljunko:

--- Citat: sawa - 14. 10. 2009. 21:41:36 ---
--- Citat: Nosler - 14. 10. 2009. 17:00:52 ---Seter....ni manje ni vise... z10

--- Kraj citata ---
Ja mislim da poenter i seter ne mogu da se razdvajaju, pogotovo kada idu polako i kratko kao moji. Pustis pse i laganica, a oni ti se seckaju oko nogu. Meracki  zagi

--- Kraj citata ---
  hao rol hao

sawa:
Seter ili poenter u Martu 2010 godine u Nisu ce se odrzati kup evrope u radu, a posle toga derbi za engleske pticare.
Poziv za sve.

Venator:

--- Citat: sawa - 05. 11. 2009. 21:26:34 ---Seter ili poenter u Martu 2010 godine u Nisu ce se odrzati kup evrope u radu, a posle toga derbi za engleske pticare.
Poziv za sve.

--- Kraj citata ---
Ja to moram vidjeti!!!
Nadam se da ćemo organizirati neki zajednički odlazak tamo! d4

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju