Lovna kinologija > Lovna kinologija

Seter ili poenter

<< < (2/10) > >>

karabat:
 mislim na eng.setera,
 ja imam poentera koji savršeno radi aport u vodi,suho, markiranje i sekundiranje,imam i setera također istih vrlina ali u mom terenu (krš i gustiš) dajem prednost seteru. Ali volim poentera.
moj lov se svodi 90% na šljuku

gogo3006:
Meni se engleski seter najbolje  pokaza za lov u dalmatinskom podneblju, jako dobro podnosi kamenjar i velike vručine. Iako ni poenteri ne zaostaju. stvar je ukusa.

Ako ti treba dobar seter, pošalji mi PM, pa te mogu predbilježit za štenca.... ;)

HunterDon:
Hm, ovako na prečac bez objašnjenja što loviš i gdje je veoma teško dati bilo kakav savjet. Da čujemo što se lovi i gdje...  teaa

karabat:

--- Citat: gogo3006 - 25. 03. 2009. 12:39:47 ---Meni se engleski seter najbolje  pokaza za lov u dalmatinskom podneblju, jako dobro podnosi kamenjar i velike vručine. Iako ni poenteri ne zaostaju. stvar je ukusa.

Ako ti treba dobar seter, pošalji mi PM, pa te mogu predbilježit za štenca.... ;)

--- Kraj citata ---
kakve setere imaš (krv,linija, podrijetlo)

karabat:

--- Citat: HunterDon - 25. 03. 2009. 16:01:18 ---Hm, ovako na prečac bez objašnjenja što loviš i gdje je veoma teško dati bilo kakav savjet. Da čujemo što se lovi i gdje...  teaa

--- Kraj citata ---
lovi se isključivo šljuka, teren je kamenjar i gustiš (dalmatinska zagora)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju