Lovna kinologija > Lovna kinologija

a šta su ti pticari?

<< < (4/18) > >>

Zoran:

--- Citat: fulir - 08. 02. 2010. 14:37:47 ---na bilo kojeg njemačkog ili kratkog ili oštrog samo dra markira divljac a ne da staje na svaki nepoznat miris. ali vjerujem da če ga proči kad skuži da mu misevi neče ništa inače je normalno da na frišku logu stane a ako staje na svaku rupu od miša i sl. to nije normalno. a kaj se tiče udovica i snaša neka ferma i jedne i druge pa biraj!

--- Kraj citata ---

pa znaci hoceš reci da nebi trebao pas pticar sve da mrkira! ?

a koji je razlog da ga uopce prđe to sa miševima? jeli to dobro ili loše?

Zoran:
nemislim bukvalno sad na miševe, vec i krtice, i te neke dlakavo pernate životinjice koje "ince" ili rjetko lovimo?

Zoran:

--- Citat: Neno - 08. 02. 2010. 15:28:33 ---Moj nedavno prilikom dolaska iz lova ferma gospođu u krznenom kaputu, a gazda mu isto  rol

--- Kraj citata ---

dobro ti sad pišeš o školovanom psu,,, koji je priucen od strane gazde da radi za gazdine potrebe!

Zarko:
Ovo je po meni jako tesko pitanje,sta bi trebao da markira? Sve? pa nije dobro...Nista? opet nije dobro....Ponesto? ah pa opet nesto fali,kako odvici psa da markira nesto ako mu je to urodjena osobina? Mislim da je najbitnija stvar ono sto ste vec napomenuli,upoznati psa,jer to mu je urodjeno i on je takav...A sad sta je dobro a sta nije...eeee to je vec do lovca,sta bi on voleo...Naravno postoje standardi rasa,ali nigde nisu spominjali miseve  hao hao    joooj Zorane zbunio sam se ko stene kad kaki  hao hao hao

Zoran:

--- Citat: Zarko - 08. 02. 2010. 16:24:03 ---Ovo je po meni jako tesko pitanje,sta bi trebao da markira? Sve? pa nije dobro...Nista? opet nije dobro....Ponesto? ah pa opet nesto fali,kako odvici psa da markira nesto ako mu je to urodjena osobina? Mislim da je najbitnija stvar ono sto ste vec napomenuli,upoznati psa,jer to mu je urodjeno i on je takav...A sad sta je dobro a sta nije...eeee to je vec do lovca,sta bi on voleo...Naravno postoje standardi rasa,ali nigde nisu spominjali miseve  hao hao    joooj Zorane zbunio sam se ko stene kad kaki  hao hao hao

--- Kraj citata ---


pa sa ovim se neslazem nikako jer taki naj cešce i pokvare pasminu!!! (mislim sa ovim šta sam crveno markiro)

a ovo zeleno mi pojasni za bilo kojeg pticara šta to piše o njegovom standardu u svezi markiranja???  uf


ps. to ti je uvjek tako prvi koji propjevaju prvi se useru  hao

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju