Lovna kinologija > Lovna kinologija

a šta su ti pticari?

<< < (11/18) > >>

Lazar:
e kad bi jos mogo da se nauci da samo markira zeceve a ne i zecice il samo fazane a ne koke  ref

Lazar:
e taj sto ga obuci da markira zeca akunica nemarkira taj jos nije rodjen  hao

File:
očito je i meni dosasdno strava kad sam s ovakvim o pasima naša raspravljat....


dragi neka tvoji markiraju i farove od mečke ako ti to očeš moji će markirat samo ono što ja želim da markiraju pa ako je utakmica na parove jarebica onda će moji markirat samo parove :laugh: :laugh: :laugh:

a ti postavljaj teme i informiraj se jer znanje ti nitko nemože oduzeti...

kad mi postanemo ko kinezi da jedemo miševe onda će takvi pasi doć do izražaja i biti traženi priplodnjaci

do tada mi koji lovimo s ptičarima nastojat će mo lovit što i do sada i neće nam raznorazne trivijalnosti oduzimati dragocjeno vrijeme  rostilj rostilj zagi zagi

Zoran:
File iskreno mi je zao zasto imaš tako pogrešno razmišljanje o pticarima!
i onima koji tvoj stav podrzavaju!

a da te ja sad malo prosvjetlim! ovu temu sam baš stavio zbog takvih koji imaju pogrešnu sliku o pticarima i o onome šta bi trebali ti psi da markiraju!
jer tvoej to mišljenje djele mnogi lovci a još gore oni koji imaju pticare!!!
i samo zbog toga sam ovu temu otvorio!!
jer eto kod nas se zovu pticari (po menei glup naziv) i bas zbog toga se to tako pogrešno razmisljanje razvilo!!!!
nitije neugodno ako necije pas markira miša MENI OBJASNITE ZASTO BI BILO AKO SE VAMA CINI D AJE TO GLUPOST STA MARKIRA!!

PTICARI SU ZBOG TOGA UZGAJANI STOLJECIMA DA MARKIRAJU DIVLJAC (pa i covjeka)
sve jedno šta proof je dobro to opiso i Tava isto! i lazar je dobar link postavio!
i ti i mnogi opet nesvacate sta je biti pticara!!!

e sad ako pticar markira jeza, misa itd,.,. to je pticar i svati da je to odlicno što taj pas to radi!!
e sad opet ti sebi psa prilagođavas svojim potrebama!! e tu je sad druga skroz druga tema, to je inteligencija pticara!!!
oni su zbog toga svestrani itd,, jer su inteligentni psi!!
i to aportiranje i to bla bla bla to je samo inteligencija isto tako kroz niz godina da i to ima urođenosti!!!

ali iskljucivo šta pticara cini je to da SVE markira! da sad nenabrajam sve zivotinje neke!

pa tako ti je to o cemu se redi za sve one i u zadnjim klupama pticari trebaju sve da markiraju!!
a šta od njega ti trazis to je osobna stvar!!

Zarko:
Aj malo da spustimo loptu ljudi ovo nigde ne vodi  teaa Zoki kontam ja sta ti pitas,pas mora da markira SVU divljac,bilo slon ili fazan,zec ili sta god vec,to je najkrace moguce ali bas svu divljac,e sad nece ti on markirati slona kad ga nema ovde,a 100% bi ga markirao  d1,dalje ti kao lovac brusis ili oblikujes psa kroz rad,lov i naravno da ce markirati divljac koja se izlovljava i sa cijim mirisom je upoznat,kako stari verovatno mu vise nisu zanimljivi leptiri i krtice jer ih ne aportira i nema kontakt sa njima

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju