Lovna kinologija > Lovna kinologija

svađa pasa u lovu

<< < (5/18) > >>

damjanovicd:
bas zato i nezelim da ludi psi idu lov jer se najvise onda prijatelji lovci pocnu svadjat

lovacpd:

--- Citat: PinzHunter - 07. 01. 2010. 18:20:34 ---
--- Citat: peca - 07. 01. 2010. 18:12:34 ---probajte ih koji put kada se "pokolju" politi kantom hladne vode

--- Kraj citata ---

dobra ideja,samo što ja u lov nenosim kantu vode  rol

šala ovo je dobra tehnika ako su sredstva pri ruci,tad puštaju garant ali je ipak bolje dobra komanda jer je svukzd možeš primjeniti

--- Kraj citata ---
Mozda pustaju ali cim se otresu nastavice, to je njihova borba za nesto, uglavnom za vodju copora, ako je jedan pas blizu svog vlasnika a drugi na njega zarezi eto problema, jer prvi brani svog gazdu...itd, mislim da ce njih dvojica stati sa svadjama kad ih ne budete rastavljali vec ih pustili da rjese ko je gazda....

fazan III:
tako če i biti,a ne da je meni žao koleginog psa pa idem rastavit,a zauzvrat imam izgriženu ruku

Nikola S:
Jedino mi nije jasno kako vlasnici i dalje vode zajedno pse u lov  ččč ččč ččč

lovacpd:

--- Citat: damjanovicd - 07. 01. 2010. 19:35:23 ---bas zato i nezelim da ludi psi idu lov jer se najvise onda prijatelji lovci pocnu svadjat

--- Kraj citata ---
to ne znaci da su ludi psi....oni mogu razdvojeni u dvije grupe biti fantasticni i poslusni lovci, i da se nikad vise ne potuku

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju