Lovna kinologija > Lovna kinologija

svađa pasa u lovu

<< < (4/18) > >>

damjanovicd:
psi nad kojim gazda nema komande nemaju u lovu sta trazit! ja mislim da se nikom nesvidja lov u kojem np pticari trce 100 m naprijed i dizu sve fazane a gazda mu nemoze nista jer ga pas neslusa!

fazan III:
slazem se u potpunosti,samo što ptičare možes skratiit puno lakše nego ovo riješit,a isto milslim da nitko sretniji od vlasnika kad mu pas odlično radi,ali nisu svi psi odlični,kao ni vlasnici,a nemožes nekom zabranit lov ako mu pas nije idealan

damjanovicd:
nemogu i nezelim zabranit nekome lov! nego mu rec da sljedeci put nevodi psa u lov ako bezveze luta, gazdu neslusa i uz to se potuce skim stigne!

Nikola S:

--- Citat: PinzHunter - 07. 01. 2010. 18:20:34 ---
--- Citat: peca - 07. 01. 2010. 18:12:34 ---probajte ih koji put kada se "pokolju" politi kantom hladne vode

--- Kraj citata ---

dobra ideja,samo što ja u lov nenosim kantu vode  rol

šala ovo je dobra tehnika ako su sredstva pri ruci,tad puštaju garant ali je ipak bolje dobra komanda jer je svukzd možeš primjeniti

--- Kraj citata ---
Kad se oni namere jedan na drugog mozes komandovati koliko hoces,a u sumi ti pas nije stalno na oku.
A nebih se slozio ni sa tim da voda stalno pomaze,nama su se jednom pokebala dva muzjaka NLT,i bacili smo ih u ribnjak (srecom je bio pri ruci  ;D ),i nisu odmah prestali da se kolju nego tek kad su poceli da se dave od vode. Muzjaci NLT su cudo.

fazan III:
ne tuku se skim stignu nego samo međusobno,to i je najčudnije.a sto se tiče da mu prigovoriš nešto,to je svakom bolna točka,i onda ti postaneš neprijatelj no1

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju