Lovna kinologija > Lovna kinologija

svađa pasa u lovu

<< < (9/18) > >>

uskok:

--- Citat: ---
--- Kraj citata ---

--- Citat: damjanovicd - 10. 02. 2010. 22:53:58 ---stime se podpuno slazem  zagi

--- Kraj citata ---
Ma vjeruj mi , tlak mi se digne kad vidim, dok idemo na mjesto di pocima pogon,prijatelju ja svoje uz nogu maltretiram a ovaj tzv.pasminu koja ne radi sranja drzi na povodniku 3metra od njega,di ja vec vidin da ga pas voza i di je danas nakon nedilje,dvi prvi put pušnen s lanca.


Pozdrav svim nornalnim vodicima zagi

kutle86:
Prijatelju ljudi su si stvorili krivu sliku o NLT kako se tuče a najmanje oni isprovociraju takvu situaciju svi su gori od njih ja i moje kolege stavimo 5 terijera u gepek možemo sjediti cjelu noć u kafiču nemoramo se brinuti što če da bude,,a neka oni stave brakove

zelenadolina:

--- Citat: kutle86 - 11. 02. 2010. 07:15:39 ---Prijatelju ljudi su si stvorili krivu sliku o NLT kako se tuče a najmanje oni isprovociraju takvu situaciju svi su gori od njih ja i moje kolege stavimo 5 terijera u gepek možemo sjediti cjelu noć u kafiču nemoramo se brinuti što če da bude,,a neka oni stave brakove

--- Kraj citata ---
Kolega moram se evo ubaciti,i reći ću ti da imam brakove 19 god, i ne znam što je to klanje,dok su štenci nađe se mjera za svađalice i nemam problema,a voze se u autu i sa drugim psima a nekad je i malo tjesno ,ali smireni psi i smireni vodiči ne izazivaju raspravu,a tijekom lova svako svoju zadaću i to štima, ne mogu reći da nije bilo pokušaja svađe ali odmah spriječiti na početku i ako je imalo pametan znaće da ne smije, a na divljači odstrijeljenoj,uglavnom stradaju psi koji nisu sudjelovali u gonjenju i tu mi vodiči nismo uvijek pa da možemo reagirati.

uskok:

--- Citat: ---
--- Kraj citata ---

--- Citat: zelenadolina - 11. 02. 2010. 08:30:58 ---
--- Citat: kutle86 - 11. 02. 2010. 07:15:39 ---Prijatelju ljudi su si stvorili krivu sliku o NLT kako se tuče a najmanje oni isprovociraju takvu situaciju svi su gori od njih ja i moje kolege stavimo 5 terijera u gepek možemo sjediti cjelu noć u kafiču nemoramo se brinuti što če da bude,,a neka oni stave brakove

--- Kraj citata ---
Kolega moram se evo ubaciti,i reći ću ti da imam brakove 19 god, i ne znam što je to klanje,dok su štenci nađe se mjera za svađalice i nemam problema,a voze se u autu i sa drugim psima a nekad je i malo tjesno ,ali smireni psi i smireni vodiči ne izazivaju raspravu,a tijekom lova svako svoju zadaću i to štima, ne mogu reći da nije bilo pokušaja svađe ali odmah spriječiti na početku i ako je imalo pametan znaće da ne smije, a na divljači odstrijeljenoj,uglavnom stradaju psi koji nisu sudjelovali u gonjenju i tu mi vodiči nismo uvijek pa da možemo reagirati.

--- Kraj citata ---

Samo sam to htio reci da od vodica pocinje sve.
Rasa uopce nije bitna al je recimo bitno je,moje mišljenje,kakvi su roditelji tih pasa bili i da li su se i oni tukli po lovovima.To je isto jako bitno.
Samo osobno mislim da smo mi koji terijere imamo,pocimam od sebe,više optereceni i radimo na tome da pasa što bolje socijaliziramo,dok recimo dosta vodica drugih rasa to uzima pod normalno,kao oni ne mogu sranje napraviti(cast tebi i takvima zelenadolina).

Lijep pozdrav

kutle86:
Zahvaljujuči nama ljubiteljima NLT stvoren jedan od najsvestranih pasa,svaka čast brakovima ali terijer je terijer

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju