Lovna kinologija > Lovna kinologija

svađa pasa u lovu

<< < (2/18) > >>

antoniog:
Kad nisu socijalizirani psi.

fazan III:
 a kak se prosle i pretprosle lovne sezone nisu kvačili,samo unazad mjesec dva.

PinzHunter:
samo dobra komanda riješava ovakve i slične probleme,zna se ko je šef  :hundtrinkend:

nostromo:

--- Citat: PinzHunter - 07. 01. 2010. 17:36:25 ---samo dobra komanda riješava ovakve i slične probleme,zna se ko je šef  :hundtrinkend:

--- Kraj citata ---

Da. Meni se cini da su oni taman sazrili i sad bi neko tija biti vodja copora. A to triba biti vodic a ne pas. Inace ce lovci umisto loviti divljac uz pomoc pasa naganjati kuje u tjeranju za pase rol.

Mene su strucnjaci naucili da je najbitnija stvar u vodjenju pasa nametniti se ko vodja. Zvuci jednostavno al ja mislim da i nije bas, triba to znati.

PinzHunter:

--- Citat: nostromo - 07. 01. 2010. 17:42:13 ---
--- Citat: PinzHunter - 07. 01. 2010. 17:36:25 ---samo dobra komanda riješava ovakve i slične probleme,zna se ko je šef  :hundtrinkend:

--- Kraj citata ---

Da. Meni se cini da su oni taman sazrili i sad bi neko tija biti vodja copora. A to triba biti vodic a ne pas. Inace ce lovci umisto loviti divljac uz pomoc pasa naganjati kuje u tjeranju za pase rol.

Mene su strucnjaci naucili da je najbitnija stvar u vodjenju pasa nametniti se ko vodja. Zvuci jednostavno al ja mislim da i nije bas, triba to znati.



--- Kraj citata ---

upravo tako,nemam šta ni dodati ni izuzeti iz tvoje konstatacije. teško jeste odgojiti psa,ali je od koristi

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju