Lovna kinologija > Lovna kinologija

svađa pasa u lovu

<< < (3/18) > >>

RACI:
Imam slican problem sa NLT, nece se tuci sa svim kerovima ali izebere jednog od 20-tak kerova, malo sma ga smirio tako sto ga izvodim u setnju i pustam da se upoznaje sa drugim kerovima lutalicam koji obicno nisu agresivni i primjeti se napredak, samo moram napomenuti da drugi kerovi koji i nisu skloni kavgama cesto vrenaju bas njega izmedju ostalih kerova i sami zamecu tucnjavu s njim.

peca:
probajte ih koji put kada se "pokolju" politi kantom hladne vode

karabat:
ja sam imao jednog bretona bio je jako miroljubiv i poslušan, jednog dana dok sam išao do terena da ga malo istrčem vodio sam ga na povodniku i prišao mu je jedan lutalica i napao ga, od tada on je potpuno poludio i klao je sve živo na što bi naišao  jednom se zaletio na mladu dogu nekih 7 mj. i iskidao je po vratu čak je i mene nekoliko puta pokušau dohvatiti i naravno morao sam ga smaknit.  

RACI:

--- Citat: peca - 07. 01. 2010. 18:12:34 ---probajte ih koji put kada se "pokolju" politi kantom hladne vode

--- Kraj citata ---

Ma ne, djaba kanta vodje, crijevo i voda pod mlazom, stiskanje za stestise, davljenje, prut u cmar, dizanje zadnjih nogu - djelimicno pomaze ali nista od toga ne pomaze.
Rjesenje je samo suzavac za pse. To ih samo vrati u normalu :-)

PinzHunter:

--- Citat: peca - 07. 01. 2010. 18:12:34 ---probajte ih koji put kada se "pokolju" politi kantom hladne vode

--- Kraj citata ---

dobra ideja,samo što ja u lov nenosim kantu vode  rol

šala ovo je dobra tehnika ako su sredstva pri ruci,tad puštaju garant ali je ipak bolje dobra komanda jer je svukzd možeš primjeniti

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju