Lovna kinologija > Lovna kinologija

svađa pasa u lovu

<< < (12/18) > >>

lovacpd:

--- Citat: damjanovicd - 12. 02. 2010. 19:06:00 ---pa to je kod svakog tako i ja to razumijem al to se treba ljudima rec normalno da se i o svom psu treba brinut da bude na lancu al ako drugi dodje a tvoj je na lancu onda mi je to najkrivlje onda udaram nogama kad vec pocu rezit

--- Kraj citata ---
ma ne treba samo pse socijalizovati, vec i gazde.....

forn:
Ja mislim da je to do gazde kako je socializirao svoga psa!!!

damjanovicd:
pa to i govorim pas uopce nije kriv on je taki i bori se normalno da bude najglavniji al zato i kazem da se drze na povodcu psi i nece nikad bit svadje kad krene pogon onda pustit pse sa lanca jer onda je njemu divljac i tragovi zanimljivija a to sve gazde moraju imat pod kntrolom kad se dodje blizu vatre ili ceste da se zove cuko i da cuko naravno poslusa i dodje tako da bi se mogao svezat!!

pavo:
dobro je to ako se uni potuku pred gazdom..a sta ako oteraju svinje pa se potuku..ili slični npr.u rupi ako se potuku dva terijera..sta onda
 

uskok:

--- Citat: ---
--- Kraj citata ---

--- Citat: pavo - 12. 02. 2010. 23:18:52 ---dobro je to ako se uni potuku pred gazdom..a sta ako oteraju svinje pa se potuku..ili slični npr.u rupi ako se potuku dva terijera..sta onda
 

--- Kraj citata ---
A Pavo
U rupi pizdarija, i bice još nekako dobro ako je lija a ne jazo......
A ako otjeraju svinje,moji pas nece sigurno se potuc jer mu je samo svinja u glavi.
Jedino bi mogla ispast tuca ako brzo po podizanju svinja, bude il odstrel ili teze ranjavanje onda je moj taj koji je prvi na njemu pa to onda zna nekad i branit
(nije se tuko jer je drugi tolerantniji bio).
To je bilo cisto nagonsko branjenje plijena.

Pozdrav

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju