Lovna kinologija > Lovna kinologija

svađa pasa u lovu

<< < (11/18) > >>

damjanovicd:
da tako i treba bit vodit kontrolu o psu kad se lovi sitna divljac uvijek povodac sa sobom tako ce se i sprijecit ako pas izleti na cestu pred auto i ako ce se na cistini susrest sa drugim psima i potuci se  zagi

pavo:
ma u lovu samo su problemi oko terijera oni se najvise oce tuč....al cujem i da su brakovi opasni da se i on vole udarat..

damjanovicd:
sve to zavisi o gazdi i moj je volio se potuc dok je bio mladji cim neki malo mrko pogleda al uvijek sam gledo da nedodje do toga i nije nikad doslo do toga ako neko svoje pse nije pustio dok se nisu svi lovci okupili!!!! i to je danas vec normalno da se muski tuku al to se moze samo sprijecit kad ga imas na povodcu a u lovu jedan drugom nece nista ako je dobar u lovu!!

pavo:
pa je sve je to tako..ali ja imam slucaj mog terijera nece nikad pocet prvi al kad drugi krene onda ovog mog nemos smirit samo bi se onda udaro..

damjanovicd:
pa to je kod svakog tako i ja to razumijem al to se treba ljudima rec normalno da se i o svom psu treba brinut da bude na lancu al ako drugi dodje a tvoj je na lancu onda mi je to najkrivlje onda udaram nogama kad vec pocu rezit

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju