Lovna kinologija > Lovna kinologija

Svaka mu NE(čast)

<< < (3/7) > >>

Venator:
Svaka Vam čast svima na odgovorima i podršci.
Ubijen je pas od mog šogora, moji su ostali, hvala Bogu, živi i zdravi. Više tamo ne idu, definitvno.
Htio sam samo ovim reći da danas postaje lovac svaka šuška, kak se kom digne, postane lovac. Tome treba stati na kraj. Ipak je za mene ČAST BITI LOVAC. Time se mnogi ne diče, jer samo kažu: ja sam lovac, položio sam lovački ispit. Od njih mi se kosa diže.

nazime:
A slušaj sad. Izvedem neki dan psa iz kuće i na ulici sretnem friškog lovca.
Pita on mene: A koji ti je to pas, neki ptičar?
O: A gdje si ti polagao lovački ispit i tko te uopće pustio? Jebote, OK ne znaš kaj je Spinone, al nemreš ne znat kaj je oštrodlaki njemac.
On se smije. I onda ti odi s takvim u lov.
Onaj visoki ćelavi, jedan od naših domaćina od jučer, je prošle godine ostao bez kratkodlakog njemca jer mu ga je napucao gost.

KOBI:
A svasta,jako nediscipliniran tip.takvi pucaju na sve sto izadje pred cijev.
BLJAK   sl

shandi:
strašno,da ne povjeruješ uf

magwin:

--- Citat: LOVAC - 26. 10. 2008. 21:29:42 ---Venator, drži se, žao mi je jako zbog nemilog događaja, za svaku osudu, ne znam što bih rekao više nadam se samo da će dotićni doći sebi i ponuditi adekvatnu odštetu  d1

--- Kraj citata ---

Najadekvatnija šteta bi bila da se tom "lovcu" oduzme i oružje i lovstvo pa možda i vozačka dozvola.Možda mu preko ceste pređe krava a on pomisli da je bila kokoš...
Mislim da bi ga to ipak više kaznilo, nego samo novčana naknada za štetu psa.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju