Lovna kinologija > Lovna kinologija

Svaka mu NE(čast)

<< < (4/7) > >>

Zoran:
evo bas u jucerasnjem lovu! (na svinje) trci nesto iz sume prema meni! ko tenk ide!
nekako sam se suzdrzo da sam samo 2-3 slike napravio!
puska je bila na ramenu!



jer nema pucanja u pogon i gotovo, pa makar ti se lisica posrala na cizmu!  teaa

do duse kod mene je bio zekan

chmichak:

--- Citat: Venator - 26. 10. 2008. 21:40:56 ---Htio sam samo ovim reći da danas postaje lovac svaka šuška, kak se kom digne, postane lovac. Tome treba stati na kraj. Ipak je za mene ČAST BITI LOVAC. Time se mnogi ne diče, jer samo kažu: ja sam lovac, položio sam lovački ispit. Od njih mi se kosa diže.

--- Kraj citata ---
Slažem se s ovom konstatacijom samo ne znam kako bi se to izreguliralo jer srce mi se para kad vidim tko sve ide u lov i kakvi su mu svjetonazori (a da ne spominjem oblokavanje prije i za vrijeme lova)
I nije mi jasno kako ovog lika niste golim rukama udavili, ja se ne bih mogla kontrolirati da mi netko na taj način liši psa.

Jackal:
Iskreno mi je žao vlasnika, jer i sam imam pse i neznam što bi učinio čovjeku da bi ubije psa. Evo razlog zašto ne volim lovove na ds pogonom i maxiamlno ih izbjegavam.

kerber:
zatražiti maksimalnu novčanu nagradu i tako je i to slab nadomjestak za psa.

Zoran:

--- Citat: kerber - 27. 10. 2008. 08:41:38 ---zatražiti maksimalnu novčanu nagradu i tako je i to slab nadomjestak za psa.

--- Kraj citata ---

TREBA MU DATI UPLATNICU, sa kojom moze mjesecno 200eura da uplacuje !

a sad nesto kontam, da je pas imo i prsluk naranđasti, taj isto bi reko ja mislio da se lisica zapetljana u najlon vecicu!
pa je ja spasio  2p

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju